Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így szenteste most, hogy...

Így szenteste most, hogy nincs éjszakai kijárási korlátozás van olyan fiatal társaság aki kimegy iszogattni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg közterületen tilos inni, nyitva meg semmi nincs, szóval kettőt találhatsz.
2020. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, eddig az volt a bajotok, hogy hideg van és nem lehet kimenni... most hogy szakad az eső meg mentek mint a mérgezett egerek
2020. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Karacsonykor iszogatni kozteruleten? :) Ja! A csovesek.
2020. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarna ebben a vacak időben bárki odakint iszogatni? Ha valaki nagyon szomjazná az alkoholt, a házban kényelmesebb elkortyolgatni.
2020. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Amikor hazajöttem a szüleimtől a szomszéd kerületből, majd sétáltam egy kört a kutyámmal, men láttam ilyen csoportosulásokat. Csak a szokásos bagós lakók csevegtek a panel előtti padoknál. Máshol nem tudom, mi a helyzet.
2020. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább úgy kellett volna a kérdést fel tennem, hogy lesznek e olyanok akik mondjuk kimennek a haverokkal ha nem is inni csak úgy társaságba?! Amúgy meg lehet inni csak a rendőr ne nagyon lásson!
2020. dec. 24. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább városi emberek kérdése, falun eddig se kellett tartani a büntetéstől. én dolgozni járok több műszakban, de akármikor kint voltam 20-5 között, egyszer se járt senki se ellenőrizni.
2020. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyt általában a családjával tölti az ember, nem a haverokkal.
2020. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!