Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehetne covid szkeptikus...

Hol lehetne covid szkeptikus emberekkel társasági életet élni, közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Akár egy másik országban vagy már nem tudom. Bármilyen papírt szívesen aláírok, hogy saját felelősségemre hadd haljak meg ettől a hihetetlenül veszélyes, vérszomjas vírustól :D, még az állampolgárságomról is lemondok (amúgy sem én kértem, hogy egy korrupt ország állampolgára legyek).


Ha már megosztotta az embereket ez a vírushiszti, jó lenne olyan emberekkel ismerkedni, szocializálódni, akik legalább ebben hasonlóan vélekednek, kialakulhatnának mélyebb barátságok, akár párkapcsolatok is.


Ha kell, megkülönböztető pólót is hordanánk, hogy a rettegők jó messziről felvehessék a maszkot vagy a szkafandert és megfürödhessenek fertőtlenítőben mielőtt odaérünk melléjük a zebrán meg ilyesmi.



#vírus #apokalipszis #COVID #vírustagadás #vírusszkepticizmus #covidszkepticizmus
2020. dec. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Facebookon van vagy ezer hozzád hasonlókkal teli csoport. Biztos kiad valami a kereső "vírustagadók" szóra. :)
2020. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Én sem tartok a vírustól, de nem kell túltolni a szkeptikusságot szerintem. Én is mindennél jobban várom, hogy végre ne kelljen 8-ig hazaérnem és, hogy nyugodtan beülhessünk valahová a haverokkal, de ez a vakcina tényleges alkalmazásáig nem lehetséges. A hisztizéssel max annyit érnek el az emberek, hogy méginkább szigorítanak.

Remélem amint beadhatóvá válik az oltás ki lehet menni akárhova, saját felelősségre persze, mert én nem oltatom magam.

2020. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy egyedül!!!
2020. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!