Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy telt a szilvesztered?...

Hogy telt a szilvesztered? Hogy vagy?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 02:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Még nem hánytam. Egyébként filmeket néztem és ettem. Neked. Hogy telt?
2021. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jó volt, annak ellenére, hogy egész nap éreztem valami frontot.

Késő estére indultak be jobban a dolgok, filmnézés, társas, röhögés, társas röhögés stb.

2021. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Jól, végre nyugalom volt és nem kellett folyamatosan a petárdázást, részegek ordibálását és hasonlókat hallgatni. Amúgy gépezés volt, éjfélkor BÚÉK, azóta meg ismét gépezés, bár lassan szerintem kidőlök mert mindjárt reggel van...
2021. jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Este 6 orakor meghallgattuk a magyar himnuszt a radioban, csak negyen vagyunk, a szuk csalad,angol nyelvu vidam filmet nez a csalad, en mosogatni fogok a vacsi utan es varjuk az itteni ejfelt . Most 9.48 van, USA Massachusetts.
2021. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Szar volt .
2021. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Azért a pozitivitás mindenkiben legyen meg. Új év, minden új.
2021. jan. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy telt a szilvesztered?"

Szánalmasan. Kockultam a gép előtt egy üveg bor társaságában és mindvégig az járt a fejemben hogy nem így kéne élnem. Nem így kéne élnünk. A mostani helyzet egyszerre nevetséges (mert minden logikát nélkülöz, a WHO se javasolja már a lezárásokat pedig azelőtt az ő szavuk volt a minden), szomorú (mert tehetnénk ellene) és szánalmas (mert nem is akarunk tenni ellene). Pedig én se vagyok egy hű de nagy társasági ember.

2021. jan. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Aludtam, mivel ma dolgozok...
2021. jan. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Én nem dolgozok mert lumpenproletár vagyok, viszont 10-kor bealudtam.
2021. jan. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

A szokásos: 22h. után irány az ágy, de nem feltétlen tudtam aludni, ment az őrjöngés körülöttem is, majd jóval éjfél után már okés, és 6.30-ig alvás volt.

Megtettem az első újévi fogadalmamat, így már csak a többit kell teljesítenem.

2021. jan. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!