Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet hogy nem jó kategória...

Lehet hogy nem jó kategória ez de bocs. De ki hogy gondolja?

Figyelt kérdés
Sose voltam oda az idősebb pasikért de van egy keresztlányom aki viszont igen. Velem beszéli meg a pasi ügyeit is. Olyan vagyok neki mint egy barátnő(26 éves vagyok). Van egy 35 éves pasija. A keresztlányom 17. Senki nem érti hogy a pasi szereti. Mindenki csak azt mondja hogy ki akarja használni a lányt hogy még nem múlt 18. De nem értem, 18 éves korába nem ugyan úgy ki tudja használni mint 17 évesen? Szerintem a kor nem számít. Szerintetek?

2021. jan. 2. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A húgod még nagyon tapasztalatlan, szemben a 35 éves férfival.

Az esély megvan, hogy "felavatja" a húgodat, aztán egy idő múlva elválnak útjaik. Azt is figyelembe kell venni, hogy semmiféle tapasztalata nincs még az életről a húgodnak. És nemcsak a szerelemről beszélek, hanem az élet

egyéb dolgaiban is járatlan és éretlen még. Neki még sokat kell tanulnia,

célokat kell kitűznie, amit el akar érni, építeni a személyiségét, ami most még képlékeny.

2021. jan. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 értem. De nagyon szeretem és olyan jó hogy boldognak látom. Nagyon fájdalmas lenne ezt elmondani neki. Nagyon elszomorodna. De viszont meg akarom védeni hogy ne okozzon majd neki a pasi fájdalmat.
2021. jan. 2. 04:24
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Ez nehéznek tűnik, lehet tanácsot kérhetnél pszichológustól hogy mit tegyél e helyzetben (nem szégyen segítséget kérni, de hasznos).
2021. jan. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. jan. 2. 04:52
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel semmi gond, legalábbis kor alapján tényleg nem lehet azt mondani. feltételezem, hogy a párja nem egy lecsúszott, munkakerülő lúzer, hanem egy igényesnek mondható értelmes személy. onnantól mind1, hogy ki "avatja fel". ha egy 19-20 éves srác fogja ezt megtenni, sokkal valószínűbb, hogy legalább annyi esélye van annak, hogy utána egy jobb csajért otthagyja, mint fordítva.


35 évesen ha olyan a jelleme, valószínű komolyabb annál, mint hogy futó kalandot keressen egy 17 évessel, így sanszos, hogy ő jöhetne ki rosszabbul belőle, mert ha a lány kissé komolytalanabb, ő fog hamarabb továbbállni, de mint írtam, ezt a korból, a körülményeket nem ismerve nem lehet megállapítani.

2021. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdésből úgy tűnt nekem hogy párjáról nem lehet igazán tudni semmit(?).
2021. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy 17, 18, vagy 28 éves, teljesen mindegy. Az is hülyeség, hogy egy 35 éves biztos csak kihasználja. Egyrészt nem biztos, másrészt egy 17-18-19... stb évesnél is ugyanúgy előfordulhat, hogy csak kihasználja. Hogy nem fog örökké tartani a kapcsolat, az nem kihasználás, tételezzük fel, hogy most mindketten komolyan gondolják és lehet, hogy a lány fog szakítani 5 év múlva.
2021. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!