Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem igazán nem érdeklek...

Úgy érzem igazán nem érdeklek senkit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kifejtem, szóval beszélgetek emberekkel és azt mondják szeretnek velem beszélni meg minden, de akárhova mennek engem sose hívnak, mindig nekem kell megkérdezni mehetnék-e velük, olyankor a válasz persze igen. És ezen gondolkodtam el, ha nem kérdezek rá, jól érzik magam nélkülem is. Szerintetek mit tehetnék a továbbiakban? Úgy érzem nem tettem semmi rosszat. Vagy esetleg bennem lehet a hiba?

2021. jan. 2. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Te legy a motor.legyenek ötleteid, te oldj meg dolgokat stb.

Eddig ugy nézel csak ki mint egy potkerék csak vagy utanfuto

2021. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenkor szokott kiderülni, hogy te közben azért lekoptatsz egy csomó embert, akire ez nem igaz, mert tényleg érdekelnéd, csak hát ők meg nem ütik meg a mércét...
2021. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért, mert nem érzik azt hogy sokat adnál hozzá a hangulathoz, ezért nem feltétlenül jutsz eszükbe amikor terveznek dolgokat. Meg persze egyikkel sem vagy olyan közeli viszonyban, hogy mindenképpen veled szeretne lenni.
2021. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam szinte senkit sem lekoptatni 😀

Mindenkinek adok egy esélyt és ezalól nincs kivétel

2021. jan. 2. 13:16
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 minden panaszukat, érzésüket mindent meghallgatok, nem vertem át őket soha, nem lehet hogy játszanak velem?
2021. jan. 2. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Túl jó vagy hozzájuk, az ilyeneket mindig csak akkor veszik elő amikor éppen szükségük van rá. És ezt te pontosan érzed.
2021. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 kérlek fejtsd ki, hogy mi az hogy "túl jó vagy hozzájuk"?
2021. jan. 2. 13:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy bármit tesznek vagy csinálnak te azt elnézed, neked minden jó csak álljanak szóba veled. A te problémáidban nem segítenek, nincsenek melletted, de te viszont mindig ott vagy. Ha ez a helyzet, akkor tényleg ne várd hogy maguktól bárhová is meghívjanak csak úgy.
2021. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6# nál a pont. Tapasztalat.
2021. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt mondják igaz barátnak gondolnak és szeretnek velem találkozni, de az ellenkezője van annak, amit mondanak
2021. jan. 2. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!