Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz hogy még egyetlen buliban...

Gáz hogy még egyetlen buliban sem voltam?

Figyelt kérdés
Már 17 éves vagyok, de még igazán kisebb összejövetelekre sem hívtak meg. Mostanra már nagyon barátaim sincsenek. Én személy szerint cikinek érzem mikor a legtöbb Szilveszter után is mindenki meséli a buliban történteket én meg nem is érzem magamat normálisnak.

2021. jan. 3. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

nekem aztán nem


szerintem inkább az gáz, hogy nincsenek barátaid


Próbálj kicsit nyitni a közösség felé!

2021. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
En 19 éves fejemmel soha nem voltam 1 buliba se. Még kicsi házibulikba se. De én ezt egyáltalán nem bánom. Egész életemben egyszer sem éreztem úgy, hogy nekem menni kéne.
2021. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Az első válaszolóhoz:

Nem elég, hogy gáznak nevezel valamit, ráadásul nem is arra irányult a dolog, de ezt a nyiss mások felé tanácsot inkább dugd fel magadnak...

2021. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 éves korom körül kezdtem csak el bulizni járni, amikor lett hozzá társaságom. Én nem éreztem soha gáznak a dolgot, őszintén szólva előtte elvoltam bulizás és ivás nélkül is. 18 éves korom körül azonban sokat változtam külsőleg, aminek a hatására magabiztosabb és extrovertáltabb lettem, és közeget is váltottam az egyetemmel.


25/F

2021. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Dugjam fel magamnak?


A kérdezőt láthatóan frusztrálja, hogy nincsenek barátai. Te milyen tanácsot adnál neki?


Elhiszem, hogy nehéz, nekem is az volt. (És a mai napig is az.) De csak így lehet.

2021. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Mér régóta kiléptem az életem azon időszakából, de köszönöm a diagnosztizálást. :)

Egyáltalán nem vagyok frusztrált, de egy annyira általános és semmitmondó szövegre mint a "nyiss a közösség felé" arra ez a legkedvesebb dolog, amit mondhatok.

Nem tudok mit tanácsolni, hiszen, bár ebben a helyzetben voltam, nem tudtam semmit csinálni, továbbtanultam és az osztályomban összebarátkoztam pár emberrel és úgy jött ez az egész.

De ha nem tudsz mit tanácsolni, ne a mindenki által mondott, hasztalan dolgokat ismételgesd te se, mert a te idődet is elveszi és a másiknak sincs belőle semmi haszna.

2021. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem neked szólt a diagnózis, hanem a kérdezőnek. Talán elolvashatnád még egyszer a hozzászólásom.
2021. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Rosszul értelmeztem egy dolgot, és képes voltál ezt az egy mondatot kiragadni a sok közül, amit írtam.

Szép volt :)

2021. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert erre épült a mondani valód. Szép volt. :)
2021. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első három sora, de játszd nyugodtan az okosat. :D
2021. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!