Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz hogy még egyetlen buliban...

Gáz hogy még egyetlen buliban sem voltam?

Figyelt kérdés
Már 17 éves vagyok, de még igazán kisebb összejövetelekre sem hívtak meg. Mostanra már nagyon barátaim sincsenek. Én személy szerint cikinek érzem mikor a legtöbb Szilveszter után is mindenki meséli a buliban történteket én meg nem is érzem magamat normálisnak.

2021. jan. 3. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Még mehetsz bulikba.
2021. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy ennyien válaszoltatok. Igaz, hogy frusztrál az egyedüllét, de huzamosabb idő elteltével kicsit nehéz újra belekezdeni a barátkozásba és egy ilyen tanács, amit nem fejtessz ki bővebben tényleg nem segít sok mindenben.
2021. jan. 3. 18:24
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Melyiket kell kifejteni?
2021. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, még fiatal vagy, van egy csomó lehetőséged.

Pótold be, bulizz, érezd jól magad.

2021. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Még 17 vagy, az életed legelején jársz, ha most nincsenek barátaid, mit fogsz csinálni később?
2021. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindenki meséli, akkor tudsz majd legközelebb menni velük buliba.
2021. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

#4 vagyok.


Én azt vettem észre magamon, hogy ahogy elégedetebb, magabiztosabb és boldogabb lettem, elkezdtem vonzani az embereket anélkül, hogy tudatosan bármit is tettem volna a dologért. Ha valakinek pozitív a kisugárzása, akkor az emberek egyszerűen akarnak vele lenni és természetes módon kialakulnak az emberi kapcsolatok. Lehet érdemes lenne neked is elmenni az önfejlesztés irányába és kihozni magadból a legtöbbet kivül-belül.


25/F

2021. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Régebben nem kellett önfejlesztés, mégis tudtak a fiatalok ismerkedni, bulizni. Ma már nincs bátorságuk semmihez.
2021. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18


Elég primitív és demagóg komment. A társas kapcsolatokhoz sokkal több kell bátorságnál.

2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Addig ne baj, ameddig LEGALÁBB egy olyan ember van, akivel jóban vagy.


Nekem sincs barátom, nem voltam bulibn egyszer sem. Nem is szeretnék.


Azonban rengeteg emberrel jóban vagyok, nincs ellenséges viszony. Néha találkozunk, egy héten max. 2-szer, vagy egyszer sem egy hónapban. Nem tartjuk a kapcsolatot, de ha összefutunk akkor jókat tudunk beszélgetni.


34/F

2021. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!