Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz hogy még egyetlen buliban...

Gáz hogy még egyetlen buliban sem voltam?

Figyelt kérdés
Már 17 éves vagyok, de még igazán kisebb összejövetelekre sem hívtak meg. Mostanra már nagyon barátaim sincsenek. Én személy szerint cikinek érzem mikor a legtöbb Szilveszter után is mindenki meséli a buliban történteket én meg nem is érzem magamat normálisnak.

2021. jan. 3. 16:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, sosem voltam semmilyen buliban sem. Nem érzem, hogy vaalmiből kimaradtam volna, sose vágytam arra, hogy elmenjek egyre is. Nagyon introvertált típus vagyok, illetve többre becsülök egy párommal kellemesen eltöltött estét, mint egy tömeges összejövetelt.

Szerintem ne görcsölj ezen, rengetegen nem voltak egy buliban sem, sőt még semmilyne kisebb összejövetelen sem. Ez is olyan dolog, ami csak akkor ciki, ha te annak akarod tartani. Ha nagyon hiányzik és érdekel, akkor próbálj meg lassan nyitni olyanok felé, akik általában mennek ilyen helyekre és egyszer meg leszel hívva. Szerintem ne gondold túl, teljesne normális vagy, nincs ezzel semmi gond :)

2021. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!