Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet az, h vannak akik...

Hogy lehet az, h vannak akik a legnagyobb válság és korlátozás idején is elutaznak trópusi helyekre?

Figyelt kérdés
Pl a Maldív szigetekre.
2021. jan. 4. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénz, befolyásoltság, politika
2021. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Photoshoppal sok helyre utaznek en is.... nagyisd fel a fotokat. Amin nincs rajta az illeto,azt meg lemasolhatta mashonnan is. Vagy prosti az illeto. Azok szoktak 2 het - max 1 honapra draga helyekre utazgatni folyamatosan..
2021. jan. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Érdektelenség mind önmagával-, mind a környezetével szemben. "Mert Ön megérdemli".
2021. jan. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ők csinálják jól. ha lehetőségük van rá, miért ne tehetnék?


ha nekem lenne plusz pénzem, valószínűleg én is felülnék egy repülőre, és elutaznék valamerre...de nem az utazásra nem lenne pénzem, hanem hogy tesztekkel kiváltogassam a karantént...

2021. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kint barátnőm és meghívott magukhoz. Így is túl sok dologról kellett lemondanom a vírus miatt, többről már nem szeretnék, ha nem muszáj. Februárban is utazok ismét és márciusban pedig hozzánk jön vendég.
2021. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Van sok pénzük?
2021. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!