Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet nagyon nagy...

Anyta85 kérdése:

Hogyan lehet nagyon nagy követőtáborra szert tenni az Instagramon? Akár több ezres követést elérni? Hirdetek képpel, van is látszata, de van még valami más "titok" is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő tartalom és megfelelő célcsoport targetálás kell.
2021. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent egészen pontosan?
2021. jan. 10. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy olyan kontentet gyártasz, ami érdekes lehet mások számára. Hiába jelenik meg a hirdetés, ha gagyi a kép vagy szöveg, nem fognak rád kattintani, ha még mégis, akkor fontos, hogy mi a tartalom, milyen a feed, milyen érzés csapódik le abban, aki ráment az oldaladra. Ezt lehet tanulni, lehet puzzle feedet vagy egységes filtert használni, nyilván attól függően mi a tartalom. Attól, mert rákattint a hirdetésedre még nem lesz belőle követő. Meg kell nyerni őket.


A másik pedig a célcsoport. Először neked kell pozícionálni magadat, meghatározni a célközönséget. Ez nagyban attól függ, hogy miről szól az oldalad.

Pl autó tuningolós oldalad van, akkor nem a 13-16 éves iskolás lányok a célcsoport és nem is a 60+os nyugdíjasok. Minél jobban meg tudod határozni a célcsoportot, annál több releváns hirdetésed lesz és olcsóbb is lesz sokkal.


Ha van konkrét kérdés, írj nyugodtan!

2021. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én modellkedem, és rengeteg igényes fotóm van, amiből szeretnék profitálni a jövőben. Van a facebook-on több ezres ismerősi csoport és oldalam is, de az Instán nem tudom, hogy lehet ezt elérni. Van hirdetésem képpel az Instán, ami úgy gondolom szép és igényes, de nagyon merész képet nem enged hirdetni, de aki rákattint, szerintem láthatja hogy minőségi képeket fog látni.
2021. jan. 10. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja tedd ki a segged,biztos siker!
2021. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát... Ne azzal akarj sok követőt szerezni, hogy kirakod a szépséged. Legalábbis szerintem annak nem sok értelme van...


(F/20)

2021. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a 100.000 redik kis senki név nélküli csicska lenni, Kim Kardashiant vagy J. Lo-t ugyse fogod tudni überelni, akkor meg minek.

Rengeteg picsa kiteszi a szebbnél szebb képeit, annyira unalmasak már...

2021. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ő férfi
2023. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!