Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten hol vannak olyan...

Moozygoo kérdése:

Budapesten hol vannak olyan helyek, vagy facebook csoportok, ahol szoktak szerveződni kisebb csoportos közösségi programok ?

Figyelt kérdés

Mióta Pestre költöztem nem igazán járok el sehova, és jó lenne néhány barátot összeszedni, megtalálni életem szerelmét, és leküzdeni a zárkózott személyiségem :D

Kérlek ajánljatok olyan helyet, vagy facebook csoportot, ahol lehet hirdetni, becsatlakozni random emberekhez egy ismerkedős társasjátékozásra, túrázásra, vagy ehhez hasonló programokra.

26/f



2021. jan. 10. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindenre van csoport és nem nehéz megtalálni őket.

Pl. itt van egy:

[link]


De bármilyen hobbira ha rákeresel és utána írod, hogy társkereső-partnerkereső, akkor az inkább azt fogja jelenteni, hogy egy csoportot keresel, akikkel ezt művelheted, és nem a kifejezett párkeresésre (csak sajnos a magyarba nincs igazán megfelelő szó erre).


Életed szerelmét pedig szerintem rendes társkereső appokon és weboldalakon keresd, ne ilyen burkolt szándékkal akarj másokkal lógni, mert könnyen pofára eshetsz.

2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, meg rendes klubja minden nagyobb társasjáték üzletnek, kiadónak van, de a covid miatt bizonytalan ideig nem fognak kinyitni. Ilyensmit kár jelenleg keresni, mert tényleg nem szabályos a működtetésük (meg amúgy se nagyon fun 7-kor befejezni mindent, hogy 8-ra hazaérj).

Ilyen helyeken pedig lányokra rámázni nem érdemes. Kevesen vagyunk, és épp ezért a 90% férfiarányból bizony nem te vagy az egyetlen jelentkező.

2021. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Meddig lesz még kifogás ez az ostoba Covid? :D Mi rendszeresen eljárunk kirándulni most is egy ilyen csoporttal és vírus alatt találtunk egymásra pont, a neten, ahogy a kérdező szeretné. Szóval ne add fel kérdező! Szimpatikus a kérdésed.
2021. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as:

Én társasjáték estet csoporttal nem kockáztatnék meg. Túrázni 1-1 ismerőssel elmegyek, de társasozni nem. Ott minimum 6-7-en vagyunk (legalábbis voltunk a covid előtti társasággal) és szinte mindenkinek van olyan hozzátartozója, akivel kvázi muszáj tartsa a kapcsolatot, de közben pedig nem biztos, hogy túlélné a vírust ha továbbadná. Mivel egyik fő tagja a társaságunknak egy orvos, ezért pláne nem kockáztatjuk meg.

Szóval a "ostoba kifogás a covid" szerintem egy folyamatos vita bárhol is vagyunk és felesleges belemenni.

2021. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha pedagógusként dolgoznál, mint én kicsit máshogy látnád a dolgokat. Gyomorforgató, hogy mennyire csak az intézmény nyitvatartása számít, és a dolgozó meg dögöljön meg. Csakhogy a szülő lepasszolhassa a gyereket, mert a cégnek kell a profit. És nem győzi gyerekkel a nagyon "megerőltető" otthoni munkát. Szóval hagyjanak békén köszönöm a "jujj veszélyes covid" szöveggel, mert szánalmas. Vagy csak bizonyos életek számítanak a plakáttal ellentétben? :D Minden jót megvonnak, míg az élősködők tovább szipolyozzák a népet, a szintén veszélyes dolgokat meg engedik a kivételezetteknek és mindezt a vérlázító álszentség zászlaja alatt. Szóval nem kell elvenni a kérdező kedvét.
2021. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!