Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai világban gáz,ha megszünt...

A mai világban gáz,ha megszüntettem a face és insta profilom?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,mit gondoltok erről?Lehet manapság a közösségi oldalak nélkül élni az életet?Meguntam,mert rájöttem tukajdonképpen engem nem is érdekelnek mások,nem is látom értelmét a selfie készítgetéseknek,hiszen úgy is jönnek a likok a jaj de szép vagy(akkor is ha nem is ezt gondolják).Na meg a kukkolók :D ,akik mindent néznek,de semmire nem reagálnak.A sorozatos mindenféle megosztások...stb..

És a párkapcsolatra hatással lesz szerintetek,ha a páromnak van közösségi oldala,nekem pedig nincs?


2021. jan. 12. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megszüntetni a facebookodat. Insta nincs nekem. Meg kell tanulni használni és akkor van előnye ha van. Viszont nem kell ott élni az életed, nekem a Facebookozás abból áll, hogy naponta egyszer felnézek megnézem mit írtak a kollégák, haverok. Profilképet ha 3 évente változtatok akkor sokat mondok.
2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is töröltem magam minden közösségi médiáról. Most jöttem rá hogy beszippantot a sok szenny és mocsok.
2021. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem gáz, inkább örvendetes. Még sok ilyen embert.
2021. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz! Sőt támogatandó
2021. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én töröltem magam FB-ről és Instagramról is kb 2 éve. Nem mondanám hogy sokat vesztettem. Akik fontosak azokkal tartom a kapcsolatot ugyanúgy.

A kedvencem az amikor megemlítem ezt, és visszamondják hogy "Oh neked akkor van életed".

2021. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztatóak a válaszaitok.Sok cikket olvastam erről és van abban vmi igazság,hogy a következő generáció tanul majd a mostani hibájából,hiszen előttünk még nem volt közösségi média.És sajnos nagyon elment minden a magamutogatás,irigység,rosszindulatosság felé....sőt..van aki direkt olyan képeket oszt meg magáról vagy az életéről(ami persze nem 100%-ig igaz),amiről tudja,hogy az ismerősei irigyek lesznek rá,és rossz érzést kelt bennük,hogy neki miért ilyen jó nekik pedig miért nem?..
2021. jan. 13. 07:18
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg akarod magad kímélni a vég nélküli nyálaskodó, okoskodó képmutatástól, akkor kifejezetten ajánlott búcsút inteni ezeknek a fekáliáknak. Régen volt, amikor sorsára hagytam a fészbúkot, de semmilyen veszteség nem ért.
2021. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Én is szívesen megtenném, de a munkahelyem és az ovi miatt nincs rá lehetőségem. Az oviban minden aktuális infó a Fb csoportban tesznek közzé, pl. amikor az egyik óvónő koronavírusos lett és bezárták a csoportot, azt is aznap írták ki. Munkahelyemnek több Fb csoportja is van, amit kezelnem kell, tehát onnan sem léphetek ki. Ráadásul tényleg megkönnyíti a kollégákkal, távolabbi kollégákkal való kapcsolattartást is munkaügyben. Volt olyan, amikor nem tudtam az illetőhöz elérhetőséget, de ismerős ismerőse volt, így megtaláltam Fb-on és fel tudtam venni a kapcsolatot. De fősulin is jól jött, amikor betegség miatt lemaradtam egy fakultatívan felvett tárgyról, ahol senki osztálytársam nem volt és már nem is emlékszem, talán a NEPTUN-on keresztül találtam egy nevet, akit megtaláltam Fb-on és rajta keresztül megkaptam az óra anyagát és kiderült, hogy egy beadandó alapján kapunk jegyet. Szóval van sok előnye, másrészt rákényszerítenek a használatára. Okostelefonom sincs szándékosan, de származott már munkahelyi problémám abból, hogy egy e-mailt nem olvastam el azonnal, tehát rákényszerítenek arra is, hogy okostelefonod legyen és állítsd pittyegősre az e-maileket. De azért ennek még ellenállok.

Tönkrement kapcsolaton is sokkal nehezebb volt úgy túllépni, hogy láttam az illetőt és annyi önuralmam nem volt, hogy ne nézegessem, ráadásul többször is megkeresett Fb-on keresztül, ami csak arra volt jó, hogy sebeket tépjen fel és kezdhessem elölről a továbblépést. Könnyű azt mondani, hogy tiltani kell, de amíg az ember abban reménykedik, hogy hátha ír még...Á, ez pokol, én már rég kilépnék az egészből, ha tehetném.

2021. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz

Szerintem jobb ig ès fb nèlkül!

Hogy milyen hatással lesz a párkapcsolatodra azt mi nem tudhatjuk .

nektek kell errôl beszèlni.

2021. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs fakebookom, instám meg soha nem is volt. Teljes az életem, elég elfoglalt vagyok így is szerencsére és a barátokkal ugyanúgy tartom a kapcsolatot. Munkatársam, aki fiatal huszonéves, neki szintén nincs fbookja és teljesen boldog.

Hogy milyen hatással lesz a párkapcsolatodra? Sokkal jobb lesz hisz több időd lesz a párodra! :)

Ma már egyre több embernek nincs fakebookja.


Off: a telefonom néha kiírja hogy "törölje a Facebook által gyorsítótárazott elemeket" a gond csak az hogy nincs is Facebook alkalmazás a telomon...ez azért valamit elárul...

2021. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!