Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire furcsa az az ember,...

Mennyire furcsa az az ember, aki már társaságban sem iszik alkoholt? Volt-e már rá példa, hogy emiatt azt érezte, hogy egyedül maradt?

Figyelt kérdés
A barátaim egyre inkább furának tekintenek engem, mert eljutottam egy pontig, hogy nem iszok alkoholt még a születésnapokon sem. A drogot eleve megvetem és utálom az osztókat meg a fogyasztókat. Alkoholt ritkán fogyasztottam a múltban (évente háromszor-négyszer) és egyre inkább nem tudnak kiigazodni rajtam a barátaim, hogy már miért nem koccintok velük az ünnepekkor. Még találkozok velük, hogy elkerüljem az egyedüllétet, de azt érzem, hogy nem vagyok már közéjük való, ahogy a tanultabb emberek közé sem. Semmilyen vallási oka nincs ennek a tiszta tudat utáni vágyamnak, csak nem érzem jól magam a piától még társaságban sem. A múltban, ha berúgtam másnap mindig szégyelltem azt, amikor túlságosan beszédes voltam egy este. Tényleg ennyire kiigazodhatatlan ez az élet, amit választottam?

2021. jan. 16. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
Volt, lebasztunk, aztan hozta maganak sok piat 😂
2021. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én. Lebasztak. De én rájuk borítottam az asztalt, és azt mondtam: "Akkor szarjatok sünt." Aztán ott hagytam őket. Örökre.
2021. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát saját tapasztalatból mondom, hogy furcsa és úgy is mindenki azt szeretné hogy igyál, ha olyan társaságban vagy. Régebben én is ittam mondjuk én sem sokat csak néha néha, viszont egyszer aztán túl sok volt és azóta még a szagától is irtózom az alkoholnak. Na most egyetemre járok, egy mérnöki szakra, ahol eléggé sokan isznak mondjuk egyetemen minden szakon sokan isznak :D én meg eléggé kivételnek érzem magam minden összejövetel alkalmával, hogy nem iszom, maximum csak vizet és akkor jön, hogy de igyál csak meg jó lesz az.... De engem nem érdekel és nem is fog :D maga az élet pia nélkül egyáltalán nem reménytelen, sőt... Hidd el, hogy meg fogod azokat a barátaidat találni, akiknek egyáltalán nem az a legfőbb céljuk, hogy leitassanak 😇
2021. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
61%
Én sem iszom soha és engem szeretnek, mert hazviszem őket.
2021. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
61%
*hazaviszem (bocsi, utolsó)
2021. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Mit érdekel, ezek az állítólagos barátaid mit gondolnak? Mindenkinek magánügye, hogy iszik e vagy sem. Ne foglalkozz ezzel, tedd ami neked jó.
2021. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé, rám is furcsán néznek, nem is járok piálós eseményekre
2021. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem járok társaságba :) Pedig hívnak a haverjaim is sokszor hogy menjek át, de tudom, hogy ha többen vannak egy helyen, annak mindig ivás a vége. Még egymagam sem fogyasztok, nemhogy társaságban :D
2021. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

#2 Nagyon agresszív vagy. Ilyet nem lehet.


"Aztán ott hagytam őket."


Jól jártak vele.

2021. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 Használd ki, amíg hívnak. Nem az ivásra gondolok, hanem hogy találkozhatsz a haverjaiddal. Beszélgetsz, nevetgélsz, aztán nem kell végig ott maradnod.

Én sem iszom alkoholt, talán csak alkalmanként (ünnepek) egy nagyon picit. De ha hívnának, párszor biztos elmennék.

Most vírus alatt nem, de ha nem lenne vírus akkor igen.

2021. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!