Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A srácom akivel járok nem...

A srácom akivel járok nem bízik a fiú haverjaimban akik tényleg csak a haverjaim és nem akarja, hogy nélküle találkozzak velük hogy értessem meg vele azt hogy nem kell féltenie?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem van a barátaimra nem akarom elhanyagolni őket....

Bennem bízik de néhány fiu ismerősömben nem. ???


2021. jan. 18. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiú haverjaid már akkor is megvoltak, amikor még őt nem ismerted. Őt választottad, be akarod avatni az életed minden szférájába, a baráti körödbe is.

Tehát nem bennük, hanem elsősorban önmagában nem bízik, komplexusai vannak. Másodsorban benned nem bízik.

2021. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A barátaidat soha ne hagyd cserben. A szerelmek jönnek-mennek, a barátok, ha igazak, olyanok, mint a kezed, lábad, hozzád tartoznak, mindig számíthatsz rájuk.

Te a barátaiddal vagy egész. Tehát tanuljon meg a párod együttélni azzal a tudattal, hogy neked elsősorban fiúbarátaid vannak. Amit nem is csodálok.

Én sem viseltem a csacsogó, egymással is rivalizáló, pletykás libákat.

A fiúkkal mindig könnyebben megértettem magam. Racionálisabbak voltak és volt humoruk.

2021. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez beteges féltékenykedés, ott kell hagyni. Egyik megnyilvánulása az önbizalom hiányos, fejletlen személyiségnek. Sose fog "kigyógyulni" belőle.
2021. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De csak azokkal bizalmatlan akiket nem ismer, sokat ismer kozuluk azokkal nincs semmi gondja.

Az lehet a baj hogy nem ismeri néhányukat szerintem rájöttem. Akiknek mar bemutattam azokra sosem feltekeny hmmmm

2021. jan. 18. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is érdekes, hogy nem vagy képes bemutatni neki a barátaidat meg nem vagy képes közös programot szervezni vele és velük. Ezt én sem viselném el. Akivel komolyan gondolom, az ismeri a családom meg a barátaimat és örömmel ismertetem meg vele őket. Akit meg csak annyira méltatok, hogy baxni járunk össze, annak meg eleve nem tartozom semmilyen magyarázattal. Ti ezek szerint az utóbbiba tartoztok, ezt nem ártana tisztázni mondjuk vele is.
2021. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
"A srácom" --> ne haragudj, tényleg nem akarok beléd kötni, de ez így borzalmasan hülyén hangzik. Inkább használd a "párom" szót légyszi, jó?
2021. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Haverokat meg srácokat ír, nem barátokat... azok meg kb kit érdekelnek.
2021. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha bízik benned, akkor szerintem elengedhet egyedül is a barátaiddal.


De el is hívhatod párszor, hátha jól fogja érezni magát.

2021. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy nem bízik meg bennük. Én a helyedben gyakran elhívnám magammal, fontos, hogy megismerje őket. Ha tényleg nincs mitől tartania, akkor ő maga is be fogja ezt ismerni, ha megismerkedtek.
2021. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fiúk jönnek-mennek, az igaz barátok maradnak. Ne szorítsd háttérbe a barátaidat, de azért akár jogos is lehet a gyanakvása.


Nekem volt olyan fiúbarátom, aki évekkel később ismerte csak be, hogy ő igazából hajtott rám. (Persze olyan kis bénán hogy én észre sem vettem.)


31N

2021. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!