Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zaklatásnak számít amit a...

Zaklatásnak számít amit a csaj mondott? Csak Tik Tok-on és instán írtam a focista baratnőjére hogy egy újonnan alapuló foci csapatnak van-e esély női csapatot indítani, és azért írtam mind a 2 helyen mert nem tudtam hol tudnám inkább elérni

Figyelt kérdés
Semmi több nem történt ooyanokat se írtam hogy hahoooo itt vagy írj kérlek se semmi mást, és azt kaptam ha tovább folytatom a zaklatást akkor feljelent nem az akitől kérdeztem hanem a csaj aki ramírt, hogy meggyőzi a csajt

2021. jan. 19. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt más, akkor én ezt egyáltalán nem nevezném zaklatásnak.
2021. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem zaklattad.

De a csaj, akit megkértél, hogy győzze meg, lehet, hogy túl sokat nyaggatta ezzel, és ezért üzente ezt.

2021. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsonek valszolonak tenyleg nem volt mas es akartam mutatni keppel csak nem tudom hogy kell kepet feltolteni
2021. jan. 19. 14:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolonak igazabol a focis csajnak a fiu baratja irt ram hogy ne irjak a kepe ala olyat hogy ha van ideje irjon es aztan ma mega srac baratnoje lepett atbabsrac instajaba hogy serto szavakat irjon ram hogy senki se kivancsi rad elettelen senkihazi stb stb a csinyabbakat nem irom es ott mondta hogy ha nem hagyom abba szol anfocis baratnojenek akivel nem beszeltem hogy zaklatasert feljelentenek
2021. jan. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!