Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minek követnek olyan emberek...

Minek követnek olyan emberek instagramon akik nem likeolják a képeim?

Figyelt kérdés
nem, nem a likeok száma érdekel, hanem én pl csak nekem szimpi embereket követek, amit ki is fejezek azzal, h tetszikelem a képeiket.
2021. jan. 21. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Valószínű, hogy nem tetszenek a képeid. Várják, hátha teszel fel valami jó képet.
2021. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de sok közülük a régebbi konkrétan szörnyű meg minőségtelen képeim agyon tetszikelték, a mostaniakat pedig nem
2021. jan. 21. 16:14
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én sem likeolok sorban mindent amit kidob a feedem. Abszurd lenne ész nélkül likeolgatni mindent ami sorban jön a falamon. Lehet nekik meg sem jelenik amit te kiraksz, mert pl kevés az interakciótok, sok embert követ
2021. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Kovetogyujtes. Zsuzsi embereket kovet be annak remenyeben, hogy visszakovetik ot. Aztan Zsuzsi kesobb kikoveti oket.
2021. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem +4200 követőm van instán és nekem is sokszor ez a helyzet:D Van like-nincs like.. van egész alakos képem azon +920 like van úgy, hogy mindenemet ruha takarja!!:D amikor pl valamit reklámozok ott mikor hogy... azoknál inkább kevesebb like szokott összejönni. Nem kell ezzel foglalkozni szerintem, olyan képeket rakj ki ami neked tetszik, amin magad vagy és ennyi:)
2021. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szoktam lájkolgatni. Legyen elég bizonyosság hogy tetszenek a képei, hogy követem. Ha nem tetszenének, kikövetném.
2021. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen jobban néztél ki
2021. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük.

Ez egy rendkívüli, teenager-problem-generated, kardinális kérdés.

2021. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer beköszönt az egyenlőség, s minden ember egyaránt részesül a lájkokból, mert most ím, mily tragikus az ember sorsa, követői vannak, de lájkjai már kevsbé. Ó, minő megfejthetetlen istencsapása az ilyen, ellenségemnek se kívánnám, hogy ily nyomorúságos dolog érje.
2021. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#nárcisztikusGeneráció
2021. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!