Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek?Kérdés bővebben

Szerintetek?Kérdés bővebben

Figyelt kérdés

Érdekelne néhány dolog,én nem jártam középsuliba családi problémák miatt de esti suliba szeretnék,hogy bepótoljam.

Milyen egy esti iskola és milyen korosztály jár oda leginkább?

Ha sikerül egyetemre is szeretnék menni.

Mennyire könnyű barátkozni ott?Igaz,hogy sok buli szokott lenni ott?

19 éves vagyok és ezért érdeklődnék,hogy nem vagyok elkésve ezekkel?Vagy,hogy nem jártam középsuliba lemaradtam mindenről és már nem is tudom bepótolni?

Köszi a válaszokat.



2021. jan. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az estis érettségit adó osztályokba általában azok járnak, akik már elvégeztek valamilyen iskolát, pl. szakmát szereztek egy szakképző iskolában. Az ilyen személyek számára 2 év a képzés. Nagyon intenzív, ezért nehéznek mondják, tehát ha belefogsz oda kell tenned magad!

Ha van szakmád, akkor ez az út vár rád is.

Bulikkal kapcsolatban nem tudok segíteni, azt - ha szokott is ilyen lenni - az odajárók privát módon szervezik, az iskola ilyet nem szokott tartani.


További konkrét információt a lakóhelyedhez közeli technikumokban vagy gimnáziumokban kaphatsz, keresd fel őket elérhetőségeiken!

2021. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátom estin és mondta hogy ők oda nem barátkozni hanem tanulni járnak
2021. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon ügyes vagy, és büszke lehetsz magadra, hogy mégis a tanulást választod, sose késő.

Mindenképp próbáld meg, én a Szinyei esti képzést ajánlom (barátnőm ezt csinálta) és elégedett volt vele.

2021. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!