Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok ennyire furcsa,...

Én vagyok ennyire furcsa, vagy a körülöttem lévő emberekkel van a probléma?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok, ez az utolsó évem. A 3 év alatt nem sikerült egy hosszantartó barátságot sem kialakítanom senkivel. Sokszor elég magányosnak érzem magam azon a helyen.

Ők buliznak, cigiznek, isznak stb..

Persze én sem vagyok egy szent lélek, cigizem (sajnos láncdohányos vagyok már 4 éve) és ittam is már, de nekem nem ez az élet.

Nem azzal van a bajom, hogy ezt csinálják, hanem azzal, hogy szinte folyton a buli és a pasik a téma. Lehet ebben a korban ez a normális, de én ennek pont az ellenkezője vagyok.

Nekem a szüleim elég szigorúak, és más nevelést kaptam. Ezt persze nem érzem hátránynak, csak mikor mesélnek, úgy érzem ezek a dolgok teljesen kimaradnak az életemből. Viszont másrészről pedig már nagyon unom a témát. Én vagyok elfogult és kőkori, vagy ők csinálják rosszul valamilyen szinten?


17 éves, lány



2021. jan. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök se csinálja "jól" vagy "rosszul", egyszerűen "kinek a pap, kinek a paplan". Ha neked ezek a témák nem tetszenek és emiatt nem akarsz/tudsz barátságot kialakítani velük, az nem jelenti azt, hogy nem vagy normális, mint ahogy azt sem hogy ők nem normálisak.
2021. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ott estél ki, hogy te is cigizel, mitöbb láncdohányos vagy. Ha nem így lenne, már írtam volna...
2021. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pelgrim ***** válasza:
82%
Nem, nem hinném hogy te furcsa lennél, előző válaszok, szerintem nagyon helyesek, én csak annyit tennék hozzá, hogy te látod az alkoholfogyasztás, a dohányzás, a bulizás, stb., felületességét, míg társaidnak erre még rá kell ébredni.
2021. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!