Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hey..Most csináltam instára...

Hey..Most csináltam instára egy új oldalt és hogy kb mennyi idő mire észre veszik az oldalam és elkezdenek bekövetni az emberek?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm!

Jahh és szívesen bekövetek mindenkit aki leírja az insta nevét;)



2021. jan. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet egy pillanat múlva jön el ez a pillanat, lehet, hogy soha.

Inkább az utóbbi.

2021. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ. Ha ribamckodsz (már ha lány vagy, bár manapság ez a fiúknak is megy) akkor viszonylag hamar és sokan felfigyelnek majd rád, de ha valami értelmes témában mozogsz (pl. természet fotózás) akkor lassan és kevesen fognak bekövetni, de így legalább minőségi követőtáborod lesz :)
2021. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az oldalad neve? :)
2021. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj népszerű hashtageket és fizess hirdetéseket. Másképp ma már nem megy, ha nem tematikus instád van, hanem csak tucatpicsáskodni akarsz. Kövess be sok alfahímnek látszó csávót, hátha visszakövetnek.
2021. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Szeretnék csinálni egy instagram csoportot, melynek a tagjai bekövetnék egymást és az új képeknél kérhetjük a csoport tagjait, hogy lájkolják. Így kölcsönösen segíthetnénk egymásnak. Ha érdekel, írd meg üzenetben a neved. Ha a válaszolók közül érdekel valakit, ti is írjatok nyugodtan.
2021. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És nem ribiskedni akarok

Egy természettel foglalkozó oldalt csináltam

Az utolsó valaszolonak: nekem tetszik ez az ötlet én benne vagyok!;)

2021. jan. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!