Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban megrettennek a férfiak...

Valóban megrettennek a férfiak az "erős nőktől"? Vagy csak sok nő összekeveri a gorombáskodást és kellemetlenkedő viselkedést az erővel és a férfiak ezt próbálják kerülni (érthető módon)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős nőként azt tudom mondani, hogy aki valóban erős, azt az emberek szeretik körülvenni, nem pedig az ellenkezője. Magasan képzett, markáns személyiségű, fizikailag is erősnek mondható stabil nő vagyok és sosem okozott gondot ez a párkeresésben, soha nem félt tőlem senki, mitöbb, érdekesnek tartott. A férjem is. Kiterjedt baráti köröm van, előszeretettel hívnak az emberek összejövetelekre, kedvelik a társaságom. Egy kellemetlen ember mellett nem szoktak megmaradni mások, nem pedig egy erős ember mellett...
2021. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Sok férfinak akkor is imponál egy erős nő, ha ő maga sem gyenge.

2021. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak a kisebbségi komplexusokkal teli, frusztrált, nagyra nőtt kisfiúk rettegnek az erős nőktől, az a típus, aki csak akkor érzi magát valakinek, ha leuralja és függésben tartja a magánál sokkal gyengébb párját. Az erőszakos goromba bunkókat pedig senki se szereti, nem csak a fériak, szóval aki ezzel keveri az erőt az általában pórul jár :)
2021. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig felnéztem az erős hölgyekre. ^_^

33/F

2021. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mit jelent az "erős nő".


Ha egy olyan független, okos nőt, aki dolgozik, nem a bájai miatt van a munkahelyén és jó személyisége van, persze, bejönnek az ilyen nők.


Ha egy ultrafeminista, aki magát "erős nőnek" tartja, akkor inkább kösz nem, kihagyom.

2021. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megijedek, tuti.
2021. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs diplomám,de ingatlanaimat saját erőből és logikámmal szereztem meg,ezt minek nevezik?Valamint sosem kerestem sokat,de az autodidakta tudásom sok mindenre jó.
2021. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bennem van egy félsz,hogy ha valamiben erősebb vagy jobban tudja nálam,akkor leértékel,beéget szándékosan,de ha kiderül,hogy nem ilyen csak szimplán erős,akkor nincs vele probléma.Aki meg összekeveri a taplóságát az erővel,azt eleve nem fogom vonzónak találni.
2021. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!