Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme úgy az életnek ha...

Mi értelme úgy az életnek ha senki se szeret és aki szeretett, azt elvesztettem? Mihez kezdhetnék így?

Figyelt kérdés

Nincs senkim aki szeressen. Apám még kiskoromban elhagyott, anyám 3 éve meghalt, a bátyám 2 éve. Nővérem tojik a fejemre, csak a saját családjával foglalkozik (férj, gyerekek). 19 éves vagyok és a nagyanyámmal élek. Egyedül ő szeret még, de vele nagyon nehéz, már idős és sokszor bevallom, hogy az idegeimre megy és azt kívánom bárcsak egyedül laknék. Pasim se lesz soha mert nem tudok ismerkedni, vagy aki volt az is elhagyott egy másik lányért. Okos sem vagyok, még az érettségim sincs meg...És nem is hiszem, hogy meg tudom csinálni. A korona miatt a munkámat is elvesztettem, nem vesznek fel sehova, max gyárba vennének fel, de azt nagyon nem akarom, hogy napi 8 órát robotoljak.

Nem hiszem, hogy valaha boldog leszek. Nincs nagyon senkim és semmim. Nem akarom meghalni, ne értsetek félre de mihez kezdhetnék? 11 befejezett osztályom van....


2021. febr. 3. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Az élet értelme Istennel kapcsolatba kerülni. Isten nem egy vallásos mítosz, amit az emberek kitaláltak, hanem Valaki, aki nagyon szeret téged, és várja, hogy viszontszeresd. Megismerni Őt a Bibliából lehet. Ha szeretnéd ezt, írj privátban!
2021. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Istenből sajna nem lesz pénzem sem emberi kapcsolataim
2021. febr. 3. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
De igen, emberi kapcsolataid lesznek, nem is akármilyenek!
2021. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennél okos? Manapság ritka olyan hozzászólást olvasni, ami nincs tele helyesírási hibával. A tiedet elnézve, értelmesen, helyesen írsz, nem hinném, hogy buta ember vagy. 19 évesen még rengeteg lehetőséged van ismerkedni,munkát szerezni, bízz magadban.
2021. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Felnőttként a legközelebbi hozzátartozója az embernek a házastársa/élettársa, és gyereke. Ezekről egyáltalán nem maradtál le.

A szüleinket előbb-utóbb mindannyian elveszítjük, rövid az élet.

2021. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudok tanulni...semmit sem jegyzek meg
2021. febr. 3. 16:20
 7/12 A kérdező kommentje:
ott is hagytam 2 éve az iskolát
2021. febr. 3. 16:20
 8/12 Kései Sirató ***** válasza:
Miért nem foglalkozol inkább takarítással?
2021. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
1# Jehova vagy?
2021. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt sem fizetik meg. Privát takarítás meg nem tudom, hogy létezik-e még. Faluban élek...szóval.
2021. febr. 4. 16:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!