Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már egy ideje ugy érzem hogy...

Már egy ideje ugy érzem hogy megátkoztak olyan dolgok történnek velem amitöl már rettegek lassan pánikbeteg leszek. balesetek. hirtelen lábfájdalom amitöl 2 napig nem tudok kiszálni az ágyból majd hirtelen eltünik . mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
menjek vajákos asszonyhoz?nem akarom vissszaküldeni csak én nem akarok szenvedni miatta.

2021. febr. 4. 07:42
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert ha teenager korban vagy, szerintem tök normális.
2021. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a faszt 33
2021. febr. 4. 07:57
 3/7 anonim válasza:
De ha komolyabbnak gondolod, mindenkébb beszélj erről a szüleidnek, ők tudni fogják hogy mit kell csinálni vele.
2021. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó kapcsolatban vagyok velük anyám ugyisazt mondanáirány a jósnö apám meg hogy hülye vagy fiam igyál egy felet inkább :DD vannak megérzéseim mindig is voltak .volt olyan reggel felkeltem és tudtam ma valami rossz dolog fog történni .hát elpusztul a kutyám meg ugyanigy a tesom eltörte a karját de olyan is volt hogy valakivel több idöt eltöltöttem a szokásosnál mert hiányzott és vágytam a társaságára vagy éreztem hogy valami lesz vele és meghalt. ez volt nagymamámmal decemberben meghalt covidban elkapta valakitöl a korházban.film ugyan ez gondolok egy filmre de jólenne megnézni erre este leadják az emberekkel jól bánok kedves vagyok lehet nem is rajtam van hanem a családomon csak rám is hat. szoval intuicioim vannak csak a krva lottó számokat nem tudom kitalálni.
2021. febr. 4. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Irány a nem a jósnő, hanem az orvos. CT, ultrahang, vérvétel, teljes kivizsgálás. A vajákolás helyett én ezt lépném elsőre. Ha nem találnak semmit, már az szuper, hiszen tudhatod, hogy nincs szervi bajod.
2021. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
magyar korházba hogy eltegyenek láb alol na azt nem .
2021. febr. 4. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjél magánba, én is oda mentem.
2021. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!