Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van kijárási tilalom?...

Miért van kijárási tilalom? Délután 4-től,mint a heringek, tolongunk a buszokon, villamosokon, boltokban! Este 8-kor vagy 10-kor, egyedül meg nem mehetek le a parkba sétálni! Ez normális?

Figyelt kérdés
Elképesztő!

2021. febr. 10. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem a magányos sétával van a baj, hanem azzal, hogy a fiatalok elmennének bulikázni. Ha 8 és hajnali 5 között nem lehetnek az utcán, akkor ezt nehezebben tudják megtenni.
2021. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1#. Gondoltam, hogy ezért. De, ez tévút, ez hülyeség!


Azért szelektálni kellene, differenciálni, ha látnak éjszaka egy gyalogost egyedül, ne kössenek már bele a rendőrök!! Pláne, ne büntessék már meg a semmiért!


Míg, épp ma tapasztaltam, a buszon utaztam és alig tudtunk felszállni a buszra, tömve volt!! Ez meg normális a rendőröknek!!


A pofám leszakad! Nem látják, hogy a "király meztelen"??


Minden ökörséget el kell tűrnünk? Mint a birkák, mindent végrehajtunk?

2021. febr. 10. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rendőrök hozták a törvényt, ők csak betartatják. Egyébként szerintem se normális.
2021. febr. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ameddig csak egy-egy kérdés születik, otthon a fotelból írva, persze, hogy el kell tűrni. ez van.


az a baj, hogy az emberek nem tudnak értelmesen tüntetni, csak hőbörögni és amikor beáll egy ellenzéki párt "támogatni", azok is csak az üres hőbörgést meg a balhét támogatják, nem mutatnak utat, nem konzultációt, tárgyalást akarnak.

2021. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy haverod, akinek van kutyája? És akkor sétáltatás közben lent tudnál lenni vele.
2021. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5#. Nincs ismerősöm, akinek lenne kutyája.
2021. febr. 16. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!