Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Extrovertáltként, társasági...

Extrovertáltként, társasági emberként mit lehet kezdeni azzal ha valaki gyakran beteg volt, amiatt már a százezredik eseményről marad le, és 600ezredik ember bélyegzi meg azzal hogy miért fázik állandóan?

Figyelt kérdés
Amikor valaki egy olyan testvér mellett nő fel sajnos aki ezt nap mint nap elsüti, és utána jönnek az ehhez hasonló "barátok" illetve párkapcsolatok, és végül happy end mert van valaki aki szeret. De az ember extrovertált. És ugyanúgy megvan a magas labda az ellenségeknek, a sznoboknak, hogy mi baja ennek megint. Legegyszerűbb dolgokban, pl nem lehet télen FÁZNI. Szomjasnak lenni, fáradtnak stb. Tényleg ennyire kis százaléka az embereknek tudja tolerálni ha valaki időnként felvesz vagy letesz egy kabátot, vagy csak körém gyűlnek ezek az emberek akik elveszik a normálisak elől a lehetőséget hogy inkább velük legyek? Állandóan gyűlnek a sznob érzéketlenek körém, alig látok már ki tőlük. Tudom hogy a távolból ott vannak a rendesek de ők nem tapadnak rám... A sznobok eleinte mind becsakliznak és barátságot kínálnak tálcán aztán kukáznak. A tesóm klónjai kb.
2021. febr. 17. 01:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem párkapcsolat oké, társaság nem oké, mert az kb isteni szerencse hogy a párkapcsolatomban jelenleg akár fázhatok, lehetek bebugyolálva 1 napig, vagy lehetnek ilyen kis emberi igényeim, úgymond gyengeségeim bár szerintem ez lenne a normalitás. De a "barátok" között vasember kultusz van, aki fázik éhes melege van fáradt az mehet a tajgetoszra. Max 2 havonta 1 ilyen van tolerálva.
2021. febr. 17. 01:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen apró dolgok miatt megjegyzést tesz, magáról állít ki bizonyítványt. Esetleg több mozgással, vitamindús étkezéssel erősítheted az immunrendszert, hogy ne legyél sokat beteg. Az meg, hogy valaki fázósabb, arról nem tehet. Amikor jelenléti oktatás volt a főiskolán, én is megkaptam ezt. A Covid miatt nagy szellőztetés volt a termekben. Amikor órán hosszú pufikabátban ültem, kb tizen kérdezték, hogy ennyire fázom. Ha Neked is ilyen bajod van, ne foglalkozz vele.
2021. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "becsakliznak"? Mert a csakliz az 'lop'-ot jelent.

Ellopnak valamit, vagy mi?

2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem a csakliz az olyan mint a csapdába ejt, hogy valami lasszó vagy ilyesmi :) De akkor lehet rosszul tudtam.

Nem lopnak el :)

2021. márc. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!