Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetett az oka, hogy...

Mi lehetett az oka, hogy bement előttem majd szépen maga elé engedett?

Figyelt kérdés

Történt, hogy mentem az egyetemre és az épület előtt, a főbejárattól nem messze padok vannak, illetve ülőalkalmatosságok, ahol rendszerint cigizni és bandázni szoktak a hallgatók. Én nagyjából 20 m-re lehetettem a főbejárattól, amikor észrevettem, hogy az egyik kint ülő srác hébe-hóba rám pillant. Fogta magát, elnyomta a cigit és bement, de pont úgy, hogy kb. csak 10 m lehetett már köztünk. Bement, majd megállt, megtartotta az ajtót és megvárta, hogy odaérjek és bemenjek. Ennek mi értelme volt így?

Szerintem nagyon udvarias volt. Csupán azon lepődtem meg, hogy akkor már eleve miért nem várta meg, hogy bemenjek és jött volna utánam?



2021. febr. 17. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet meg akart nézni közelebbről, vagy valami kontaktot szeretett volna. Én akkor csinálnék hasonlót, ha le akarnám szólítani a lányt vagy ilyesmi.
2021. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utána nem történt semmit, ennyi kontakttal pedig nem megy sokra. :(
2021. febr. 17. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Valamit mondhatott volna 😂😂 melyik egyetemen vannak ilyen illedelmes úriemberek?😅
2021. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Most őszintén; ha simán előreenged, felfigyelsz rá? Ugye nem? Így viszont örök életedben emlékezni fogsz rá.
2021. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Műegyetemi mérnök tanonc volt az illető.

#4 És ezt az utolsó 10 méteren találta ki, hogy ez így emlékezetesebb lesz?:D

2021. febr. 17. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mikor kint volt és kinyitotta az ajtót messze voltál és fura lett volna, hogy ott tartja még egy ideig. (másodpercek is számítanak)

Viszont az is idő míg bemegy és megfordul, hogy tarthassa az ajtót. Ez idő alatt már legalább 3 lépéssel közelebb vagy és úgy tűnik van is értelme, hogy megvár téged. Én legalábbis max ezért csinálnám így, de ha picit lassabban, lomhábban nyitotta volna ki az ajtót vagy lépet volna oda az is jó lett volna és talán értelmesebb is :$

Mindenesetre ez egy mellékes dolog :D

2021. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megköszönted?

Kapcsolatot akart veled teremteni. Én biztos mosolyogva mondtam volna, játékosan: köszönöm, uram. Aztán adta volna magát a beszélgetés.

2021. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy megköszöntem. Utána a következő ajtót én is megtartottam neki, de utána elváltak útjaink.

Egyébként barátnője van már évek óta, úgyhogy valószínűleg csupa véletlen lehetett az egész helyzet.

2021. nov. 20. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!