Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha hiányzik a...

Mit csináljak, ha hiányzik a társaság és eluralkodik rajtam a bezártság érzése?

Figyelt kérdés
A szüleimmel élek, de mindketten dolgoznak és munka után már csak alszanak, tv-t néznek, telefonálnak stb. vagy éppen elmennek a barátaikhoz, de ezt leszámítva nincsen már kedvük semmihez. Maximum annyi, hogy köszönünk egymásnak és váltunk pár szót valami általánosabb témáról (pl. időjárás, mi volt a munkahelyükön és hasonlók) és ennyi. Minden nap csak velük találkozom, illetve az előbb említett pár szóban ki is merül a kommunikáció, amit mostanában lefolytatok. A barátaimmal nagyon ritkán beszélünk csak a neten keresztül, találkozni pedig abszolút nem szoktunk. Itthon elfoglalom magam valamivel minden nap (pl. hobbi, takarítás, tanulás, mozgás), de már egyáltalán nem érzem jól magam ebben a helyzetben, lassan már semmit nem tudok így élvezni, semmihez nincsen kedvem és csak szenvedek itthon. Néha el szoktam menni sétálni vagy biciklizni, de az sem sokkal jobb, mert ugyanúgy egyedül vagyok és egy semmilyen, unalmas, kihalt helyen élünk (vidéki kis település, sehol semmi és senki). Már lassan megpusztulok itthon, de nem tudom, hogy mit tudnék kezdeni ebben a helyzetben.
2021. febr. 17. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Gondolj arra hogy mekkora mákod van.

Ahhoz a kisebbséghez tartozol a Földön akiknek csak ennyi gondja van az életben.

Ettől mindjárt jobb lesz a kedved.

2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Video chat

Telefon

2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es

Igen, de mégis kivel?

2021. febr. 17. 19:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Szivesen dumálokk veled bár én is srác vagyok de nincs társaságom se ebszélgetős társaim.
2021. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Úgy érted, egyetlen ember telefonszáma nincs meg?

Felhívod, megkérdezed hogy van. Megmondod neki, hogy hiányzik a személyes találkozás és ezt akarod pótolni.


Minél régebb beszéltél vele, annál jobb, annál több mindenről tudtok dumálni.

2021. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Keress baratokat....

Milyen szupi az életed 😊😀🙃😆👍

2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5-ös Hát, ha lenne olyan ember, akivel tudnék beszélni és találkozni, akkor nem tettem volna fel a kérdést sem. Nincsen ilyen ember.

7-es 21 vagyok.

2021. febr. 17. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Nem volt ez világos. Sokan úgy "nyafognak", hogy van lehetőségük tenni, csak nem tesznek.


Nehezen tudom elképzelni hogy vannak olyan emberek, akiknek hiányoznak mások, akiknek a telefonszámát sem ismeri és messenger-en vagy más platformon sem "képes" felvenni velük a kapcsolatot.

2021. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es Attól, hogy valakit megtalálok facebookon vagy akár az ismerősöm is stb., még nem biztos, hogy vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy írjak neki és beszélgessünk vagy találkozzunk... a legtöbbjükkel életemben nem beszéltem egy szót sem.
2021. febr. 18. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!