Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Exatlon idei évadját nézitek?

Az Exatlon idei évadját nézitek?

Figyelt kérdés

Kiknek drukkoltok? Melyik csapat szimpatikusabb?

Van kedvenc versenyzőtök?

Szerintetek Palik úr jól végzi a munkáját?



2021. febr. 17. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Pirosaknak drukkolok (Bajnokok)
Kékeknek drukkolok (Kihívók)
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Asszony nézi, így kénytelen vagyok :)
2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Én nem nézem. Számomra már nem olyan mint a tavalyi. A tavalyit imádtam, amibe Zozóék voltak, de az idei valamiért nem jön be...Nem szimpik annyira az emberek, és nincs meg az a bizonyos exatlon feeling...Az elején belenéztem de csak megerősített abban, hogy mennyire jó volt a 2020-as exatlon...
2021. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Palik: Amikor beszél lenémítjuk a tévét. Csak akkor adunk rá hangot, ha a versenyzők nyilatkoznak. A sötét csinibaba riporter a másik. Annál egy lukas fazék érdemesebben szólal meg, ha húzom a betonon.


:)

2021. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
#3 Ne túlozz. Szerintem szórakoztató maga a műsor.
2021. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Az, de a kommentár nélkül.
2021. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy #1, nézem, mert igény van rá otthon.

A sportteljesítmény része még érdekel is, de a reality fele nagyon elviszi a dolgot, már annyira fantáziátlanul vannak megírva a szövegek, meg annyira sablon szituk vannak, hogy süt róla, hogy rendezve van. Palik kritikán aluli, egyértelmű már az elejétől, hogy kik a kedvencek. Itt-ott felbukkannak infók, hogy ki miért. Legalábbis a korábbi évadokban lehetett tudni. Timike meg biodíszlet. Látszik, hogy köze nincs a műsorvezetéshez, csak őt volt "értelme" odatenni, mint ex versenyző lapos hassal meg vállalható fejjel.

Arról már nem is beszélve, hogy szerintem erősen manupuláltak az eredmények.

Összességében a szokásos túlzó, túlharsogó, harsány, B kategóriás TV2 szint.

2021. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom Palikot

Illik a felspannolt stílusa ehez a versenyhez😄

2021. febr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem. Igazából egyik csapatnak sem szurkolok annyira, inkább személyeknek. Ha csapatot kell választani akkor inkább a pirosaknak szurkolok. Lacit imádom, nélküle nem lenne az igazi a műsor
2021. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem. Bajnokoknak szurkolok. Palikot megszoktam már :D Krisztiánnak szurkolok.
2021. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézem de őszintén csak azért mert valamért .. Felőlem lepontozhattok de akkor is unom ezt az évadot

Talán mert nincs Ungi vagy Zozo..


Janka és Krisz a kedvenceim

2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!