Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők a neten miért nem...

A nők a neten miért nem akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hiába probálok ismerkedni nem írnak vissza sajnos. Tehát innen látszik hogy a társkeresők semmit nem érnek. Ha vissza is írnak később eltünnek. Csak nem értem hogy ezt miért csinálják.

Én így szoktam beszélgetést kezdeményezni: Szia Van kedved beszélgetni? Aztán bármi temárol elkezdek vagy elkezdünk semmit nem reagálnak sajnos. Tipikus bunkóság ez a fajta viselkedés én ezt gondolom.


2021. febr. 18. 13:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha napi 100 üzenetet kapnak, és abból 95 sablon, 5 meg egyedi, személyre szabott, kreatív, szerinted melyikre lesz több affinitásuk visszaírni?
2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Én már alapból nem ismerkedek neten pont azért, mert nincs kedvem kreatívan megbaszni szóval senkit...vagy élőben vagy sehogy, minek ennyit fáradozni...persze még szórakoztassam is, amikor egyszerre tényleg 100an próbálnak meglökni egy csajt.
2021. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan kb heccből vannak fent társkeresőn. Régen is ez volt, most is ez van. Én találtam társat, de kb. 4 évig használtam társkeresőket.

Ne kérdezd, hogy melyik társkeresőn, mert már elfelejtettem, sok meg már nem is létezik.

Én kevés üzenetet kaptam, viszont sok volt a bunkózó vagy olyan, aki pl. 20 évvel idősebb volt/messze élt, és egy idő után teljesen kedvtelen lettem.

2021. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság. Ahogy mindenki más, a nők is csak annak írnak vissza, akinek rögtön megtetszik a külseje.

Szóval aki nem tetszik nekik vagy nincs is kint fotó, az élből bukott. A szöveg csak utána jön.

2021. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Botegyszerű, sablon beszélgetéskezdeményező szöveg. Légy kreatívabb!
2021. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Mert valószínűleg nem vagy elég jóképű... Megtehetik, hogy csak a számukra lehelyesebbeknek írnak vissza, mivel jóval nagyobb a kereslet, mint a kínálat!

Az már mellékes, hogy a jóképű férfiak egy idő után megunják a nőket, és keresnek egy másikat, a csajt meg minden érzelem nélkül kihajítják, mint az agyonhasznált alsóneműt...

Utána meg ezektől a nőktől jön a hiszti, hogy minden férfi szemét, csak kihasználja a lányokat...

A nagymamám is azt mondta, hogy ma már nagyon ritka a normális lány! Mindnek csak a saját ház meg az autó számít...

2021. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

6 - os vagyok: itt is olykor szoktam levelezni. Eleinte minddel nagyon jól haladnak a dolgok. Aztán jön a képcsere Snapchaten vagy Messengeren, és onnantól hirtelen vége a lelkesedésnek, és eltűnnek vagy napok múlva reagálnak egy - két szóban... Már nem lelkesíti őket, hogy sportos vagyok, meg szeretek sütni - főzni...

Ráadásul gazdag sem vagyok... Haver, sajnos, ha ronda vagy és gazdag se vagy, akkor iszonyat nehéz a párkeresés...

2021. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem jó jövőkép akkor ez. Egyébként nem értem hogy milyen kreatív legyek. Irjam oda azt . Hogy szia emlékszel arra tudósra aki kitalálta a Rubik kockát vagyis Rubik Ernőre.. Tehát tényleg nem tudom mi számít kreatívitásnak az jön magától úgyis. De ha azt írom hogy én szívesen szeretek a természetben kirándulni vagy szeretem az állatokat vagy akármi arra sem reagálnak. Élőben szintén nem lehet mert általában ha utcán sétálok akkor mindenkinek szinte van párja és vele együtt van.
2021. febr. 18. 14:05
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyetek képmutatók, ti is elhajtanátok azokat a nőket, akik nem tetszenek.
2021. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9-es: Ez rám nem igaz. Én bárkivel beszélgetek szívesen meg ismerkedek a külső csak az egyik rész. Ha te beülsz valakivel valahová de a külső neked nem tetszik viszont megismered azt a srácot mondjuk és rájöszá áhh ez jólelkű mésgicsak. A külsőn lehet változtatni és az mindig változik ügye mert öregszünk de a belső az nem. Hibáa jóképű valaki ha belülről mondjuk erőszakos vagy hiába van valakinek pénze ha azt mondjuk lopással szerezte és a személyisége is ilyen. Csak a nők a felszínt látják esélyt sem adnak egy srácnak sem már lassan itt tartunk.
2021. febr. 18. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!