Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy akik jó...

Miért van az, hogy akik jó külsejűek és népszerűek náluk csak a kinézet számít? Aki csúnyább, fel szokták hozni negatívumként ha pl. bunkó, rosszindulatú. De ez ugyanúgy igaz a népszerű emberre is. Neki miért nem mondja senki (a háta mögött se)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nézd meg a házas embereket. Tök átlagos és csúnyácskák is házasok. Inkább az extrém "szépek" vannak kevesebben a párkapcsolatokban és a többiek többen.

Nem azért lettek a csúnyácskák is házasok, mert nem kellettek senkinek, hanem mert nem a külső számít, csak azoknál, akik felszínesek.

2021. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyáltalán nincs így.
2021. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nincs így? :) Kicsit kifejtenéd? Mert nem lehet tudni, mire célzol.
2021. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolsz, hogy a szépeknek mindent elnéznek (pl. a szép (vagy akár csak az általuk valamiért kedvelt) ember sosem bunkó vagy nagyképű, csak "magabiztos" és "van egy stílusa", vagy bármilyen trágya teljesítményt nyújthat, meg lesz becsülve). Ez a holdudvar hatás.
2021. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, ez a holdudvarhatás lehet amit írsz.


2es ha neked más tapasztalataid vannak, akkor írd le mire gondolsz.

De te is beláthatod, hogy egy szép lányt mindenhol hypeolnak, bármilyen stílusa van.

És ugyanazért a stílusért mást esetleg ki is közösítenének.

2021. febr. 19. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 hát azért nem mindig.

Ha fekete nővér vagy, lehetsz, bármilyen szexi, azért böri jár.

2021. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért ez nem teljesen igaz.

Kicsit jobban utána olvastam a holdudvarhatásnak és ott írtak olyanról, hogy a jobb külsővel bíró embereket kisebb büntetéssel sújtották.


Általában nem azzal van a baj, hogy a szépekkel kedvesen bánnak, hanem azzal, hogy a csúnyákkal bunkón.

2021. febr. 19. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen is van.

A szexuális vonzalom az élet fenntartásában játszanak szerepet.


Nekünk pl kutatásban a szépség nem ér sokat. És diák lányom is volt, aki szexuális ellenszolgáltatást akart felajánlani a kettesért. De ez 10 000ből egy.


Ehhez két fél kell. Aki megjátsza magát és akinek tetszik ez a játék. Aki magabiztos és egyenes, nekem az többet ér. Lehet azért, mert már nem vagyok tini, hanem a b oldalt játszom már.

2021. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!