Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pedofília, nemi erőszak,...

Pedofília, nemi erőszak, kannibalizmus. Hogy tudnak az emberek ilyen dolgokkal viccelődni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már ilyen "poénokat" elhangozni társaságban, de Facebook kommentet is olvastam már kisgyerekes apukától, aki szerint azért jó a gyereklány, mert kis szájban nagyobbnak tűnik a f***a.

Ezek most tényleg olyan viccesek? Normális az, aki gy nő/kisgyerek megerőszakolásával "poénkodik"? Nagyon sokszor megkaptam már, hogy túlreagálom, hogy nem értem a viccet (de értem, csak nem vicces), de én úgy érzem, hogy ez minden jóérzésű ember számára undorító.



2021. febr. 23. 09:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Aki ilyenekkel viccelődik, az egy nyomorék, fogyatékos, jól agyon kéne rúgdosni...
2021. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Imádom a sötét humort, de ez tényleg undorító volt.
2021. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
99%
Velem is mocskolódott már így chat-en egy pasi, mert visszautasítottam a chatet, mivel olyan xxx chat-et akart.
2021. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Undorító!
2021. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Gergő012 válasza:
33%
Aki ilyennel viccelődik, biztos, hogy nem csinál semmi ilyesmit. Hidd el, senki nem gondolja komolyan. Próbálj nevetni vagy ha szerinted nem vicces, túllendülni rajta. Nem lehet mindenkinek ugyan olyan a humorérzéke, de attól hogy valakinek ez tetszik, nem lehet rámondani semmit (ez főleg az első válaszolnóak szól)
2021. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

Ezt te sem gondolod komolyan 5-ös. Aki ilyennel viccelődik az nem normális. Ez a pasi konkrétan nem viccelődött, hanem ilyennek átkozott el dühében, mert nemet mondtam neki, mielőtt kiléptem.


Aki ilyesmivel viccelődik, az szerintem látens pedofil. Undorító!

2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
*ilyennel
2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
24%
Ha a halállal lehet viccelődni, lásd morbid vagy fekete humor, márpedig miért ne lehetne, akkor mindennel lehet viccelődni. A viccelődés és a cselekedet köszönő viszonyban sincs egymással. Ha nem tetszik, hát nem tetszik.
2021. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Gergő012 válasza:
35%
De az megint más dolog, te nem a sötét humorról beszélsz, csak megsértődött a srác
2021. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Gergő012 válasza:
23%
*6-os
2021. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!