Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tereljem át másra a...

Hogyan tereljem át másra a figyelmem?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, pár hete szakítottunk a barátnőmmel. Nagyjából már én is túlléptem rajta, viszont néha az eszembe jut, hogy vajon hol van, mit csinál, kivel van, stb. De már én is ismerkedem másik lánnyal, viszont néha szeretnék az exem után "kutakodni" hogy kivel és mit csinál.

Ez azt jelenti, hogy még nem léptem teljesen túl rajta? Hogyan tudnék erről a rossz "szokásomról" leszokni, hogy mindig csak az ismerkedés és a továbblépés legyen a szemem előtt?

Hozzáteszem ez volt az első komolyabb kapcsolatom és főként ő szeretett volna szakítani velem.



2021. febr. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen még nem léptél tul a szakitáson és fõleg azért mert õ kezdeményezte a szakitást.Különben ez teljesen normális, ha kutakodsz utána, hidd el mindenki ezt teszi,ha már nincs valakivel.Az idõ majd feledtet.
2021. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából alapból nyitottan állok a dolgokhoz és ismerkedem, de van hogy ideig-óráig visszacsúszok hozzá.
2021. febr. 23. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsõ komoly kapcsolatod volt, ez természetes,hogy még érzel iránta valamit, ha egy kicsit sem szeretted volna,akkor nem mondanád azt,hogy elsõ komoly kapcsolatod volt.
2021. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de szeretnék minél előbb túllépni rajta, mert csak stresszelni fogok rajta, főleg ha esetleg véletlen összefutok vele és mással van.
2021. febr. 23. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hadd legyen mással, majd te is leszel mással.Mégis miért nem harcoltál érte, ha ennyire még vonzódsz hozzá?

Az elsõ szerelem elkisér örökre,ezt jó ha tudod.

2021. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Próbáltam, de ő nem szerette volna már folytatni. Tudom hogy hol hibáztam a kapcsolatban, de akkor is rossz érzés.
2021. febr. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!