Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell egy gyereknek csináln...

Mit kell egy gyereknek csinálnia, hogy a gyám ügy ugy döntsön hogy kiemeli a családból?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kiváncsi erre mert hallottam egy illetőről( megbízható forrásokból) hogy lakásotthonban van egy fiu, és az az érdekes hogy azt mondta az illető akivel beszéltem róla(az illető a tanára) hogy él mindkét szülője és rendesen dolgozik is mindkettő van rendes lakásuk is, csak azt a fiut akiről szó van mégis kiemelték a családból! Szerintetek miért? Ha a családdal nem volt gond akkor valszeg a gyerek csinált valami olyant ami miatt elvették a szüleitől?


Nekem ez így furcsa, mert a gyámügy nem dönt csak ugy minden ok nélkül hogy kiemel egy gyereket egy családból... Valami nagy bajt kellet elkövetnie a gyereknek igaz, hogy intézetbe került???



#lakásotthon #családból kiemelés #ok nélkül nem lehet #a gyerek csinált valamit
2021. febr. 28. 10:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

10!


Nem olyan ritka az

2021. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédban a lányt 15 évesen intézetbe vitték mert prostitúción kapták és drogbirtokláson általános iskolában ekkor 7-es volt.

Magától ment prostinak de a hugai és egy öccse miatt kivették a családból veszélyesnek számított.

Én és a huga akkor voltunk 2. Osztályosok ő ott 7.

És a másik kettö gyere ovi és bölcsöde.

Na ez pl nyomós indok a kivételre haza vihet drogot tűt nemibajt is...

Azóta luxusotostiként bejárta a világot és luxusbsn él newyorkban egy gyerekével és egy gszdag ürgével pedig csak most 29.

Azért fura az élet.

2021. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ja még azt elfelejtettem leírni, hogy van két tesója akik viszont a szülőkkel élnek.
2021. febr. 28. 12:17
 14/29 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, mert eddig olyan esetekről hallottam, hogy akkor az összes gyerekét a szülőknek elveszik ha olyanok a körülmények vagy más baj van!

De hogy a három tesó közül az egyiket és pont a legfiatalabbat az már érdekes vagy inkább furcsa nagyon nem?

2021. febr. 28. 12:25
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
17 évesről írtál. Akkor a többi gyerek már nagykorú. Hozzájuk köze nincs a gyamhivatalnak
2021. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, dolgozik is már mindkettő.
2021. febr. 28. 13:29
 17/29 A kérdező kommentje:
De a gyereket akiről szó van már 5 éve rakták lakásotthonba, szóval akkor még a tesói se voltak nagykoruak.
2021. febr. 28. 13:34
 18/29 anonim ***** válasza:

Ha többiek már idősebbek, akkor ők már valószínűleg nagykorú ak. Rájuk már nem vonatkoznak az ilyen dolgok.

Egy gyereket ideiglenesen is ki szoktak emelni. Az okok különbözőek lehetnek. Pl verekedés, lopás, drogozás... Stb. A szülők sokszor csak akkor szembesülnek a problémáról, mikor jön a hivatalos értesítés.

Általában fél évente szokták felülvizsgálni, hogy javult e a helyzet, és ha igen, akkor vissza engedik a családba.

2021. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"A fiu akiről szó van most 17 éves és nem tudom azt sajnos mióta van lakásotthonban."


Érdekes, 10:08-kor még nem tudtad mikor került be. Kamutortenet eseten érdemes észben tartani, hogy mit írsz

2021. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem kamu történet!!!!
2021. febr. 28. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!