Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell egy gyereknek csináln...

Mit kell egy gyereknek csinálnia, hogy a gyám ügy ugy döntsön hogy kiemeli a családból?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kiváncsi erre mert hallottam egy illetőről( megbízható forrásokból) hogy lakásotthonban van egy fiu, és az az érdekes hogy azt mondta az illető akivel beszéltem róla(az illető a tanára) hogy él mindkét szülője és rendesen dolgozik is mindkettő van rendes lakásuk is, csak azt a fiut akiről szó van mégis kiemelték a családból! Szerintetek miért? Ha a családdal nem volt gond akkor valszeg a gyerek csinált valami olyant ami miatt elvették a szüleitől?


Nekem ez így furcsa, mert a gyámügy nem dönt csak ugy minden ok nélkül hogy kiemel egy gyereket egy családból... Valami nagy bajt kellet elkövetnie a gyereknek igaz, hogy intézetbe került???



#lakásotthon #családból kiemelés #ok nélkül nem lehet #a gyerek csinált valamit
2021. febr. 28. 10:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem? Akkor hogy lehet hogy össz e vissza írsz róla?
2021. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mert nem minden jut eszembe róla rögtön mert sok mindent mondott róla a tanára és így össze vissza jutnak még részletek eszembe róla!!!
2021. febr. 28. 13:49
 23/29 anonim ***** válasza:

Nálunk iskolában régen volt egy olyan fiú, akinek valami baja lehetett, mert durván szokott verekedni, azt vitték javítóba. Először próbálták otthon segíteni, járt boxolni is, javaslatra.

De nem tudott uralkodni magán, a testvéreit is verte, az iskolában is verekedett, akármit próbáltak.

Aztán katonának készült, ez volt az utolsó, amit hallottunk.

2021. márc. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: NEM "javítóról" van szó, hanem lakóközösségröl!
2021. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Manapság a valamiről leszoktatandókat teszik lakóközösségbe, ahol állandóan kéznél van a segítő szakember.
2021. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagy tévedés, azok kerülnek oda, akiket a szülök nem rendesen látnak el vagy veszélyeztetik öket.
2021. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26

De nem CSAK azok.

2021. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2021. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Bántalmazni az unokabátyját.

Igaz, most már 23 éves, Wales-ben lakik, de hál' ég elbaszta az életét.

dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!