Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan zárjak le egy kínos...

Hogyan zárjak le egy kínos beszélgetést?

Figyelt kérdés
Ráírtam facen egy random lányra, vissza is írt, de nagyon cringe a beszélgetés, csak én kérdezgetek folyamatosan, és félóránként dob ilyen rövid semmitmondó válaszokat. Kezdek nagyon creepynek tűnni így, hogy kb. Faggatom, és le akarom zárni. Hogyam zárjam le hogy ne legyen kínos? "Bocsi a zavarásért, mennem kell, csak ezt a pár dolgot szerettem volna tudni." Ez jó nem?

2021. febr. 28. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd félbe simán
2021. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled beszélgetni, azért válaszol fél óránként tő mondatokban. Azért nem kérdez vissza.

Ha nem írsz neki vissza annak is örülni fog.

De ha annyit írsz, hogy most menned kell, szia. (mármint hogy "most mennem kell, szia")

2021. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Tunj picit magabiztosabbnak, ne koszonj el, csak ignorald, ne irj vissza. En igy teszek.
2021. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nagyon érdekled, lehet még örülne is, ha csak simán nem válaszolnál többet. Ha nagyon akarsz írni még neki, akkor jó az, amit kitaláltál.
2021. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak siman ne irj neki tobbet. Le se fogja xarni. Vagy tiltsd. Ez ilyen egyszeru.
2021. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát megoldotta ő, mert a legutóbbi kérdésemre, ami után abba akartam hagyni, már nem válaszolt. Fhuu, atyavilág, ez de rohadt kínos volt. Soha többet nemfogok lányokra ráírni... Képtelenség velük a neten ismerkedni.
2021. febr. 28. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy irtak, ne csinalj semmit. Itt inkabb az a fura, minek irkal vissza a lany. En egyaltalan nem valaszoltam meg idegennek, de ha valaszolnek, es menetkozben jonnek ra, nem akarok semmit sem, felszavakat sem dobalgatnek. O az, aki felreertheto.

Te csak vonulj vissza.

2021. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebbre:

Látom, most nem érsz rá, nem is zavarlak tovább. Köszi a beszélgetést, szia.


Így még te jössz ki a dologból udvarias, jó fejként. :)

2021. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem túlságosan keltetted fel a csaj kíváncsiságát, egyszerűen csak abbahagyod hogy irogatsz neki. Ezen ne parázz, szerinted másnál ilyen nem fordul elő? Ha majd akarsz valamit tőle újból ráírsz :D
2021. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, csak nem zavarja
2021. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!