Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, hogyan vennétek ezt a...

Lányok, hogyan vennétek ezt a fajta közeledést?

Figyelt kérdés

Buszon szoktam együtt utazni egy lánnyal, szoktunk is szemezni, és egyszer mintha rám is mosolygott volna. Ez tök pozitív volt nekem, így megérdeklődtem haveromnál hogy hívják, majd be is jelöltem. Nagy meglepetésemre vissza is jelölt. Viszont még így se voltam benne egészen biztos, hogy szimpatizál-e velem, vagy csak beképzelem-e az egészet. Ezért úgy írtam rá, hogy (miután megtudtam hol dolgozik) mióta dolgozik az xy cégnél?. Meg hogy szeret-e ott dolgozni, mivel én is oda szeretnék jelentkezni. Így csak ilyen érdeklődésnek álcázva a dolgot, hogy lássam, mennyire nyit felém, és nem akartam egyből lerohanni az ismerkedéssel. Ez volt szombaton.

Amúgy meglepően kedvesnek tűnt, válaszolt a pár db kérdésemre is, ismeretlenül is. Persze semmi komoly, szimplán csak válaszolt a kérdéseimre, de már az is jónak számít, ha azt nézzük, hogy egy idegen vagyok, aki ráírt.

Kérdés: szerintetek hogyan reagálna rá, ha ezek után megint ráírnék, arra célozva, hogy ismerkednék vele? Illetve hogyan írjak rá ezek után, hogy ne legyen gáz?



2021. márc. 2. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elhívod randira, azon kívül hogy kedves volt az üzenetváltás során, kölcsönös volt az érdeklődés? Ő is kérdezett tőled?
2021. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát őő... Nem. 😅😅 De készségesen válaszolt mindenre.
2021. márc. 2. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. És lány is (anya és feleség) 😁

Esetleg hívd el kávéra, vagy tea, abból baj nem lehet.

Ha elfogadja, ne hozd fel hogy hűű amúgy én nagyon szeretnélek ám megismerni 😄 tényleg csak ismerkedj vele, aztán majd meglatod mi történik a továbbiakban


Remélem ezzel segíteni tudtam legalább valamit 😁😁

2021. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el,a személyes találkozás a legjobb ismerkedés, szurkolok.
2021. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi tanácsokat!😁

Viszont kedves első, most kicsit elkezdtem gondolkozni azon amit mondtál, hogy ő viszont nem érdeklődött felőlem semmit, még azt sem kérdezte meg, hogy miért kérdem ezeket tőle. (Mielőtt írtam volna neki, hogy én is ott szeretnék dolgozni.)

Így ez lehet annak a jele, hogy nem szeretne velem ismerkedni? Nem tudom, hogy mit szólna ezek után, ha a semmiből elhívnám valahova. 😄 Pedig amúgy tényleg az lenne a legjobb opció.

2021. márc. 2. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mersz, nincs nyersz.
2021. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétesélyes, ennyiből bárhogy fogadhatja a közeledést. Ha valaki írna így nekem én is készségesen válaszolnék, szívesen segítek bárkinek, aki normálisan kérdez. Nem is biztos, hogy belegondolok, hogy én érdeklődjek valamit, még akkor sem, ha szimpatikus az illető. Valószínűleg eszembe sem jutna, hogy ismerkedés miatt írt:D Én is azt mondanám, amit korábban, hogy azzal nem nagyon tudsz mellélőni, ha elhívod valahová (bár a covid ezt most lehet komplikáltabbá teszi) ha nem akar ismerkedni, akkor megmondja és nem lesz gáz, ha meg igen, akkor beszélgettek egyet és abból már jobban fogod látni, hogy mennyire érdeklődik:) A "nem lenne kedved ismerkedni?, de szép vagy, szívesen barátkoznék, ha nem baj" típusú dolgokat inkább mellőzd, az egy kicsit elrettentő is lehet. Vagy várhatsz picit amíg nem lesz valami posztja, vagy bármi vele kapcsolatos, amire tudsz reagálni üzenetben, hátha az elindít egy kötetlenebb beszélgetést.
2021. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa lenne. Ha rendszeresen látjuk egymást, akkor fura lenne hogy neten ír rám, de oké ezt még megérteném, gondolom kevésbé ijesztő. De h közölné hogy a munkatársam lesz valószínűleg, onnantól nálam egyértelműen kiesne a potenciális "jelöltek" közül, kedvesen válaszolnék és max haverkodnék vele, több kizárt.
2021. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, hát egy kis infó mi történt azóta. Ma délután ráírtam, és megkérdeztem, hogy milyen volt a napja. Utána nem foglalkoztam vele, számítottam rá, hogy nem fog egyből válaszolni. Most viszont félórája ránéztem az üzenetre, és hát most látom, hogy letiltott...😅😅 Semmi válasz, csak tiltott egyből. Még odáig se jutottam el, hogy elhívjam valahova. De nemértem amúgy, ha megírja, hogy ne zavarjam, vagy nem akar velem beszélgetni, azt is megértem. Vagy lehet túl félelmetes voltam...🤷‍♂️ Na mindegy, sose fogom megérteni a nőket.
2021. márc. 3. 21:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig elsőre olyan kedvesnek tűnt, nem tudom miért tette ezt.
2021. márc. 3. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!