Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a szociális készségeimet?

Figyelt kérdés

Gimi előtt elég jól kijöttem az emberekkel, tudtam velük mit kezdeni. De mikor kikerültem a megszokott környezetéből, akkor eléggé megszeppentem és nem nagyon nyitottam az emberek felé. Többek között ezért ki is pecézett az osztály és hát elég megviselő volt a 4 év gimnázium. Teljesen eszállt az önbizalmam, tartózkodom az emberektől és nem tudok velük mit kezdeni. Ha váratlanul kettesben maradok valakivel csak hebegni tudok, elvéknyul a hangom és halkan kezdek beszélni és ez szörnyen kínos. Hogyan tudnék ezen változtatni? Most egyetemre járok, de az online oktatás miatt elég keveset vagyok szociális közegben. Próbáltam szaktársaimmal beszélgetni, de hamar kifogytam a mondanivalómból, és nem nagyon beszélek már velük.

19/f


2021. márc. 3. 02:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyakorlással. Azaz szociális helyzetekben.
2021. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!