Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet az ,hogy mostanába...

Miért lehet az ,hogy mostanában nagyon sok(naponta kb. 20 ismeretlen ember) jelöl be Facebookon?

Figyelt kérdés
Van olyan akivel persze van egy csomó közös ismerősöm, de azokat vissza is jelölöm! De jelölgetnek egy csomóan olyanok akikkel nincs közös ismerősöm egy sem! 1 hónapja még senki nem jelölt be! Kb. 2 hete kezdtek el jelölgetni szerintetek mi az oka? Mást is ilyen sokan jelölik be Facen?

2021. márc. 5. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Engem akkor jelölgetnek ismeretlenek ha írok különböző csoportokba. Van aki úgy gondolja, hogy ha ugyanazt sportoljuk, akkor egyből ismerősnek kell jelölni..
2021. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Azt ugye tudod, hogy be lehet àllítani, hogy ki jelölhet ismerősnek?

Ehh de minek is magyaráznám...

2021. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nő vagy? Ha igen, az elég normális akkor :D
2021. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok
2021. márc. 5. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
minél kevesebb képet adj meg ami nyilvános . Engem is jelölgettek amikor még sok nyilvános képem volt de amióta nincs azóta szerencsére már nem jelölgetnek csak néha néha
2021. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 kép van fennt rólam, az is ugy van beállítva hogy csak az ismerőseim láthatják.
2021. márc. 5. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, nekem kb 3 napja kezdődött ez

Pedig elvileg csak a borító és profilképem látják az ismeretlenek

2021. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!