Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt más is aki megbánta...

Van itt más is aki megbánta hogy nem élt semmit amíg lehetett?

Figyelt kérdés
10 éve nagy korú vagyok de nem éltem semmit az antiszoc személyiségem miatt. Amit már bánok, meguntam már a netet meg az itthon létet. Pont akkor amikor most már sehova nem lehet menni. Mikor szabad voltam nem használtam ki most meg már rabok vagyunk. Nem vagyok egy adonisz de talán valami nő össze jöhetett volna de ha nem is akkor is legalább éltem volna koncertek vagy valami bármi. Igaz barátaim sincsenek de mehettem volna egyedül is. De akkor nem volt kedvem. Hogy lehetett mindent ennyire elcseszni? Semmi nem sikerült az életbe legalább élni kellett volna.

2021. márc. 5. 15:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Legalább szórakozni kellett volna bármit vége van mindennek annyi
2021. márc. 5. 15:58
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az eddigi életem 19-28 éves korig egy kaland volt, mindent csináltam,drogok,nők,bulik,bandázások...most még kimozdulni sincs kedvem, néha hiányzik a régi életvitel de nagyon egészségtelen/veszélyes volt.


Nem minden arany ami fénylik szokták mondani, lehet ilyen felelősségtelenül is élni de megvannak ennek is a hátrányai.

2021. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért? Egy-egy emberrel lehet azért még találkozni. Tinderezz, randizz, azt nem tömegbe kell és ahogy nyáron volt egy rövid ideig nyitás ez a zárás sem örökre fog tartani, hogy temesd magad 28 évesen.
2021. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Még bőven lesz lehetőséged!!!
2021. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es nem tudom miért lett lepontozva. Minden ember megváltozhat, szinte bármikor. Te se temesd magad még 28 évesen. Majd ha kinyit újra minden akkor meg hirtelen elmegy tőle a kedved megint?

Amúgy egy antiszoc személyből nem lesz egy csapásra partiállat, ha be is próbálkoznál vele így hirtelen valószínűleg besülnél.

Olvass önfejlesztő könyveket, olvasd el pl. annak a kéz és láb nélkül született csávónak a könyvét és utána eldöntöd magadban merre tovább.

2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Nem érdekel már semmi, nincs vesztenivaló. Nem érdekel mi lesz de menni fogok. Nincs türelmem olvasni se.
2021. márc. 5. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es neked könnyű te már éltél. Bár szerencsére még én is tudok remélem akkor. Család meg ilyenek úgyse lesz még. Nem is lenne kivel.
2021. márc. 5. 17:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már lesz kedvem bele untam mindenbe. Talán jobb lesz. Mindegy mi történik.
2021. márc. 5. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha elmúlik a járvány, tényleg menni fogsz? :D Mert akkor tényleg menj és csapasd ott a koncerten.

Elmondok egy titkot. Csajozni meg úgy kell, hogy nem az a fő célod hogy csajozz, hanem hogy jólérezd magad.

2021. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!