Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mièrt nem táncolnak úgy a mai...

Mièrt nem táncolnak úgy a mai fiatalok a diszkókba ?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtt ,amikor jártam azt vettem èszre,hogy a saját korosztályom (17-25)

Nem nagyon táncolnak a klubbokba , inkább ülnek telefonoznak vagy a teraszokon isznak cigiznek, a parketten meg alig vannak :D ez miért van?



2021. márc. 6. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ez a generacio jobban szeret lazitani, mint beekizve 6 oran keresztul tancolni.
2021. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Minek fárasszák magukat feleslegesen a mai vállalhatatlan, gagyi zenékre? 😀
2021. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Vannak még discok?! 😁
2021. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ahova én mentem szórakozóhelyekre (ma már senki nem mond diszkót), ott mindig tolta a legtöbb ember rendesen, főleg ha jó a zene meg a dj. Sőt, olyan nyomor volt a dj előtt, hogy néha féltettem az életemet, főleg amikor mindenki ugrált mint egy állat. :D De nyilván vannak olyanok is, akik üldögélnek, italozgatnak, de ez kb 20% szokott lenni. Másik 20% kint levegőzik, cigizik, beszélget.
2021. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem jártak tánciskolába és nem tudnak táncolni.

!

2021. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert vén fsz vagy, már nincsenek ilyen helyek te!
2021. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szoktam, mert nem tudok plusz nevetségesen nezek ki szerintem 😂 de amúgy szoktak meg mindig, nem tudom te hol elsz
2021. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért nem mondanám. Persze nyilván nem tudom azt, hogy 30 éve hogy táncoltak az akkori fiatalok, viszont én pl pont azért nem szerettem soha ilyen üvölt a zene típusú bulikba menni, mert kellemetlenül érzem magam táncolás közben, rajtam kívül viszont mindenki imádja. Akármelyik gimis bulimra gondolok vissza, az emberek nagy része egész éjszaka nyomatta, csak páran voltunk akik inkább ültünk a pultnál és ittunk, beszélgettünk, meg kikértük a piát a haveroknak akik addig sem akarták abbahagyni a táncot.
2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsére én olyan kis békés kertvárosi övezetbe élek ahol csupa fiatal szomszédokkal vagyok körülvéve és húsvéttól egészen nyár végéig minden hétvégén bulizni szoktunk. Hatalmas diszkót csapunk, van jakuzzi, dj, van kaja, pia. A zene se az a "divat" tömegmuzsika hanem ilyen 30 éves slágereket/mulatósokat szoktunk nyomatni. Táncolni is szoktunk, szóval én már nem is járok azokba az "original" discokba. Egyetlen egyszer voltam, 9-re mentem de 10 után le is léptem annyira szar volt.


Ez az igazi ami háztájba megy.

2021. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Párszor voltam szórakozóhelyeken (nem különösebben az én világom) és akárhányszor bementünk középre a barátnőimmel táncolni, valami barom mindig elkezdett dörgölőzni hozzám és hadd ne mondjam, mennyire undorító. Ha mégis megyek valamiért (például egy barátnőm szalagavatós after bulijára) mindig inkább pár barátnőmmel a szélén vagyunk vagy kint és ott beszélgetünk, iszogatunk. Minden szempontból jobbnak találom a házibulikat.
2021. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!