Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hogy viseli, hogy még...

Ki hogy viseli, hogy még mindig nem látjuk a végét a kijárási korlatozasnak?

Figyelt kérdés
Hogy este 8 után sehova, hogy bezár minden max 7kor, maszk kültéren és egyéb?
2021. márc. 6. 23:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Lazán.
2021. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán tudunk mit kezdeni. Jobbra balra jönnek it GYK-n a korlátozásos kérdések...mintha akármelyikünk is tudna több információt a másiknál. Kb. mind hasonlóan éljük meg a bezártságot.
2021. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanúgy ahogy eddig. Egyrészről már megszoktam, másrészről meg már mentálisan zokni lettem.
2021. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem foglalkozom vele,hamarosan úgy is el múlik ha esetleg nem akkor az emberek lázadni fognak,már ha pedig nagyon sok ember lázadni fog akkor érzékelhető lesz a változás.

PL Ausztriában tüntettek a vendéglátósok és meglepő módon a rendőrök akik kint voltak a tüntetésen melléjük álltak,volt is hatása.

2021. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Itt mintha beletörődtek volna, pedig ennek se eleje se vége, oda a fiatal évek...
2021. márc. 7. 00:26
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nem látják be az emberek, hogy csak az egységes, határozott fellépéssel lehet célt érni, addig elleszünk itt. Nekem nincs problémám a korlátozásokkal, - szinte semmit nem változtattak az életemen. Mentálisan is köszönöm, jól meg vagyok. A mozgáshiány rombolt egy kicsit rajtam, de úgy sincs semmi, amiért úgy érzem, hogy nekem mindenféleképpen ragaszkodnom kellene a 85 éves életkor megéléséhez, - mint kitűzött célhoz. Tojok arra is, ha már holnap nem ébredek fel! Jókat mulatok azt olvasva, ahogyan a magyarok gyűlölködnek a magyarok irányába, - nem nehéz megjósolni, hogy mikor fogunk kikeveredni a járványból! Nagyjából az a helyzet, hogy én ezt már biztos, hogy nem fogom megélni. Két aktív köpködés olvasása között van, hogy majd belefulladok a kávéba, - jókat mulatok nemzetünk fiain és lányain! De meg is érdemlitek, mert nem tudtok felnőni egy országos szintű feladathoz!
2021. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Engem iszonyatosan zavar. 23 évesen azért elég zavaró hogy nem tudok lemenni a barátokkal meginni egy sört. Egyszerűen telnek a napjaim, dolgozok, alszok, edzek, tanulok. Azért jó lenne egy kis szórakozás, mert egyszerűen befordulok. Kb úgy érzem magam mint egy robot, aki azért van a világon hogy mások kényelmét szolgálja. Nem történik semmi, mégis egyre kevesebb időm marad a fiatal évekből. Majd 60 évesen nagyon szép emlék lesz hogy lófszt nem lehetett csinálni.
2021. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó- én dettó
2021. márc. 7. 01:38
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, ki fogok purcanni.
2021. márc. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Én remekül. Igazi űrhajós lelkem van, egyedül is feltalálom magamat, olvasok, tanulok, filmeket nézek. Ha meg testmozgásra vágyok, akkor kimegyek felásni a kertet.
2021. márc. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!