Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, ti mikor lájkoljátok...

Csajok, ti mikor lájkoljátok Facebookon egy srác képét?

Figyelt kérdés

Mikor lájkoljátok valakinek a képét, ha:

-annyira nem ismeritek egymást személyesen, de azért tudjátok hogy melyikőtök kicsoda

-ha személyesen sem ismeritek egymást, csak Facebookon vagytok ismerősök



2021. márc. 7. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha göndör haja van,50kiló,törött iphoneja van,tetovált,tipik füvezős "gengszter" stilusú,meg úgy bárkit akit ismernek,nem lehet kikövetkeztetni,hogy miért likeolja be,kivéve ha nem fér bele egy ilyen sztereotípiába. Akkor is likeolja,már csak azért,mert ő annyira rendes,hogy likeolja...
2021. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha akarok tõle valamit
2021. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan ismerőseim vannak, akiket szemèlyesen is ismerek. Nem csak egyszer làttam. Jó barát, vagy nagyon jó ismerős. Akkor làjkolom ha tetszik a képe, jól sikerült, vagy valami versenyt nyert, vagy fogott egy nagy halat pl. Tehát ha tetszik a kép.
2021. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem és tetszik a kép. Kb mint amit az előző mondott. De én nagyon ritkán like-olok.
2021. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán like-olok, akkor is csak a közeli ismerősök, jó barátok és rokonok posztjait, de az övéket is inkább csak akkor, ha tetszik a képük/posztjuk.

Minden FB ismerősömet ismerem legalább minimálisan, idegeneket nem is jelölök be, és nem is fogadom el a jelölésük.

Egy srác képét akkor like-olom, ha (közelebbi) barátok vagyunk, vagy kedvesebb ismerősöm.

2021. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor olyan kedvem van.
2021. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem több olyan lány ismerősöm is van, akit személyesen ugyan nem ismerek, de tudom hogy például testvérem volt évfolyamtársa vagy hasonló, vagy sok közös ismerős van. És néha-néha ilyen lányok is belájkolják a képeimet.
2021. márc. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!