Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan hogy egy...

Volt már olyan hogy egy kiadós italozás alkalmával szinte minden kiesett az emlékezetetekből?

Figyelt kérdés

Tehát olyan szinten berúgtatok, hogy az este vagy éppen buli úgy 80%-ban kiesett és abszolút nem jött elő semmilyen emlék még később sem. Velem volt és szerintem kicsit félelmetes is ez. Belegondolni, hogy például 20:00-kor anno lementünk kocsmába iszogatni, de én kb. 2 óra múlva már satu részeg voltam, viszont csak hajnali 4-kor értem haza úgy, hogy 10 percnyire laktam a helytől. Kicsit félelmetes ez... mi történt abban az 5-6 órában?! szoktatok ilyeneken gondolkodni?


27F


2021. márc. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem rúgtam be ennyire. Azért is, mert nem akarom ezt érezni, meg úgy elveszíteni a kontrollt.
2021. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már alkoholmérgezésem is, de minden pontjára emlékszek. Egyszer fordult elő, hogy elfelejtettem 20 percet, akkor kísértek engem haza életemben először és utoljára. Azért örülök a képességemnek. :D
2021. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordult már. Utána mesélik, hogy jó buli volt, jól éreztem magam, nem lettem rosszul vagy ilyesmi, én viszont csak felébredek másnap és nem emlékszem. Ez az alkohol egyik hatása, picit félelmetes de nem jelenti azt, hogy valami durvát csináltál volna. Bár én most már több ilyet nem akarok, csak az a baj, hogy nem szoktam emlékezni, szóval teljesen kerülni fogom az alkoholt.
2021. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajajjj... Kb minden borfejtésünknek, disznóvágásunknak, sziveszterünknek az a vége, hogy valakinek úgy kell elmesélni mi volt. Természetesen én is voltam már az a valaki :D
2021. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, pedig egyszer volt egy brutális berúgásom.

Abszintoztunk, szerintem az alkoholmérgezéshez is közel voltam. A végén már 2 lépést nem tudtam tenni anélkül, hogy ne boruljak el, a haza utat végig okádtam, de másnap szinte mindenre emlékeztem. Talán 1-2 dolog esett ki, de úgy 90%-ban meg volt mi történt. Ja, viszont brutál másnapos voltam, a fejemet mintha satuban nyomták volna, a végtagjaim is lüktettek.

2021. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!