Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elege szorongok,mindig izgulok...

Elege szorongok,mindig izgulok nincs önbizalmam és mindenkinek meg akarok feleni🤷🏽‍♀️Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Valaki nem akarna velem beszelgetni valamelyik kozossegi oldalon? Es segiteni egy kicsit ez ugyben?Tanacsot adni vagy hasonlo:)17 leszek,lány.Tenyleg folytonosan szorongok,nagyon izgulok mindig mindenen,es ez nagyon kihat az eletemre:/

Szivesen elbeszelgetek szinte barkivel:) inkabb az IDŐSEBB fiú/lányok velemenyere/tanácsira vagyok kivancsi:)



#lány #tini #szorongás #izgulás #tanács/beszélgetés
2021. márc. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgethetünk itt privátban.
2021. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
2021. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Probaltad a kozossegi media keruleset kicsit? Amugy korod sajatossaga. Ha kicsit eretteb leszel es tapasztaltabb rajossz hogy igazan csak nagyon keves embert erdekelsz, nincs kinek nagyon megfelelj. Onmagadhoz se szabad til szigorunak lenne, mert csak elveszik az orom az eletedbol, pedig valoszinuleg pont azert akarsz megfelelni masoknak hogy jol erezhesd magad veluk.
2021. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Igen probaltam mar.De attol megjobban magamba zarkozok.Fontos nekem az emberekkel valo kommunikacio annak fuggvenyeben hogy elege szorongok.Ha egy ideig nem beszelgetek senkivel elobe, vagy egy kozossegi feluleten/ szuneteltetem a kozossegi feluleteket sokkal nehezebb vissza raszkodni a “normalis” kerekvagasba.Ugy ertem hogy megnehezebb lesz beszelgetnem valakivel elobe vagy ehez hasonlo:)
2021. márc. 7. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinövöd, minnél többet lépsz ki a konfortzónádból annál kevésbé fogsz szorongani. Mindig csak egy kicsit eröltesd a dolgot.
2021. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia☺️

Engem felkereshetsz itt privátban, én is így voltam a te korodban.

Javaslom, hogy olvass könyveket, vagy találj valami kis kikapcsolódást ilyenkor

2021. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
#3 A szorongás nem a kérdező korosztályának sajátossága. Ilyen sajátosság nincs, az életet kéne élveznie, akár otthon, akár a szabadban.
2021. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!