Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt ti is tapasztaljátok...

Ezt ti is tapasztaljátok vidéken? Nehezebb kötetlenül ismerkedni.

Figyelt kérdés

Szeptember óta itthon vagyok, mert a munkahely ahol vagyok, elfogadta a home office kérelmemet, illetve egyetemen is online van minden órám. Előtte viszont pesten voltam albérletbe.


Egy ideje már nem történt velem semmi, ezért gondoltam elkezdek ismerkedni, hisz pesten is azt csináltam, és ott tök jól működött a dolog. Az emberek nyitottak voltak, sok ismeretséget szereztem így.

Viszont itt vidéken(nagyobb város) ez nem igazán működik. Úgy érzem, ha random idegen emberekhez megyek oda legyen az férfi/nő, akkor egyből creepynek tűnök. És azt látom rajtuk, hogy nem értik, hogy miért beszél hozzájuk ez az idegen, és mintha félnének. Lányokkal a legrosszabb, rajtuk látom a legjobban, hogy ők egyáltalán nem nyitottak erre a random idegenekkel való ismerkedésre. Legyen az élőben, vagy neten.


Úgy érzem, hogy az ilyen városokba inkább ez a tipikus klikkesedős/ismerős-által-megismertem dolog megy inkább. Ha nem ismernek itt téged, akkor már egyből furán néznek rád. Viszont ha egy baráton keresztül ismered meg őket akkor az tök oké.



2021. márc. 9. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Én sokat randiztam egy vidéki kisvárosban mikor ott laktam... Csak általában a másik fél nem jött el 😀 Pedig én akartam! Mindennél jobban! Kedves is voltam. Cuki, meg ilyen sz@rságok.de azoknak a beképzelt kis nyikhajoknak mindig más kellett, most meg siránkoznak, hogy: jaj, olyan rossz egyedül... Bezzeg ha eljött volna. Órákat készülődtem a semmire, rohadjon ki a belük!
2021. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez inkább azon múlik, hogy Pesten egyetemista körökben mozogtál, akik sokkal nyitottabbak.
2021. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!