Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan veletek itt...

Volt már olyan veletek itt gyakorin, hogy privátba elkezdtetek valakivel beszélgetni(ő írt rád vagy te rá) és le kellett tiltanotok az illetőt vagy abbahagytátok vele a beszélgetést mert olyan dolgokat kérdezett vagy akart megtudni?

Figyelt kérdés
És olyan volt már ,hogy másnak adta ki magát gyakorin mint aki (és taliztatok élőben) és ugy tudtátok meg hogy átvert titeket?

#átverés #Messenger #GyakoriKérdések #élőben találkozás #adta ki magát
2021. márc. 10. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Volt ilyen. Olyan hogy taliztam valakivel olyan nem.
2021. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem válaszolok privát levélre, így senkit nem kell letiltanom. :-)
2021. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Mármint milyen dolgokat akart tudni?

Ezt nem fejtetted ki...

Bár én nem szoktam hisztizni semmilyen kérdésen.

2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmi, csak kiváncsiságból kérdezem!(:
2021. márc. 10. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
De mi a kérdés?
2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Már nem egyszer kértem a gyakoris fejlesztőket, hogy legyen kikapcsolható a privát funkció. Szartak rá, hadd zaklassanak az agybetegek.

A legdurvább az volt, akinek volt valami kérdése a gáz-riasztó fegyverekről, aztán 2 levélváltás után azt mondta, hogy neki nem is kell gáz-riasztó, mert úgyis puszta kézzel meg tud ölni bárkit.

Instant tiltás.

2021. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Sokszor előfordult, sok az elmebeteg itt.

Találkozásnál csak egyszer volt ilyen, annyi hogy bevallotta hogy csalt a korát illetően.

2021. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Ja, hogy az a ''kérdés'' hogy agyba - főbe, csoportosan szidjátok a felhasználókat? Miért nem lehet elsiklani a Nektek nemtetsző egyének felett?


Ennyire jólesik?

2021. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szidok én senkit, rám általában normális alakok írtak eddig privibe csak kíváncsi vagyok, hogy másra milyen emberek írtak rá, és mit akartak!
2021. márc. 10. 11:01
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálam nagyon sokszor eleve egy farokképpel kezdenek privátban.

Azoknak nem is szoktam válaszolni. Aztán van sok aki először normálisnak tűnik, később kiderül hogy pszichopata. És van aki tényleg normális, csak kevés.

Én régen még ismerkedtem is itt. Meglepően sok pasi van aki azt mondja hogy ő komoly kapcsolatot keres, és egész nap üzenget, de ha találkozásra kerülne a sor, megijed és továbbra is csak írogatni akar.

Három emberrel találkoztam innen életemben, abból egy jelenleg is a párom. Pont az, akiről fentebb már írtam, aki hazudott a korával kapcsolatban 😃

2021. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!