Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek műszempillája van,...

Akinek műszempillája van, hogy oldjátok meg a pótlást?

Figyelt kérdés

A jövő héten kéne mennem szempillapótlásra, de zárva vannak a kozmetikusok is. Hívtam a kozmetikusomat, azt mondta nem dolgozik. Ilyenkor mit lehet csinálni? Hogy gondolták, hogy hetekre lezárnak mindent, erre nem gondoltak, hogy a köröm az nől, a szempilla kihúllik, stb. Más hogy oldja meg, akinek most kéne menni pótlásra?

L/25


2021. márc. 10. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolták, hogy megoldod otthon, vagy kibírsz két hetet műszempilla nélkül.
2021. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, írtam a szempillásomnak, hogy minél hamarabb mehessek a lezárások után de ennyi.
2021. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Fu micsoda probléma. Engem ráz a hideg azoktól a seprű nagyságű borzasztó műszempilláktól.

Van aki a szemét alig tudja kinyitni tőle. Ja tudjuk a tied nem ilyen. Biztos ki fogod bírni valahogy a 2 hetet, de imádkozok majd érted!

2021. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!