Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakinek alakult ki plátói...

Valakinek alakult ki plátói szerelemből tényleges párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Meséld már el milyen az a plátói szerelem,mert ez oximoron.
2021. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy egy ideig plátói, vagy legalábbis annak hitt. Én tudok ilyenről, de nem velem történt meg.
2021. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Plátói, ergo baráti, családi. Minden csak nem romantikus. A szerelem egy romantikus fogalom. A kettő üti egymást.
2021. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Azt amúgy tudjátok, ugye, hogy a plátói szerelem nem viszonzatlant jelent, hanem testiség nélkülit?
2021. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Igen, eredetileg igen, de a köznyelvben már elterjedt ez a használata
2021. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Én kétszer is voltam úgy szerelmes , hogy viszonzatlan volt akkor. Én is úgy tudtam, hogy a plátói ezt jelenti, de akkor ma is tanultam valamit :)

Évekkel később összejöttem az egyikkel 10 hónapig jártunk, pár évre rá pedig a másikkal is akivel 5 évig voltam együtt

2021. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

A platoi gyakran viszonzott, de gyavasagbol vagy mindket fel hazas, eveken at tarto langolas van.

Nekem nem teljesult be sosem, de 99%-ra ott volt adva minden, es elszabotaltam, annyira rettegtem, hogy valami miatt nem sikerulhet.

En mar regota ugy hiszem, egy megvalto szex is beteljesules volna, es ugy halnek meg, hogy megvolt.

N

2021. márc. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!