Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan toleráljam, ha a párom...

Hogyan toleráljam, ha a párom lánya iszákos?

Figyelt kérdés

Többször nyaralunk együtt, nagyon kedvelem, de mostanában felidegesít, hogy állandóan iszik, bármikor beszélünk vagy iszogat, vagy meséli, hogy iszogatott, videochaten is látszik, hogy ittas. Szerintem sajnos nagyon fiatalon függő lett. Nem akarok rosszat mondani róla az apjának. Hiába mondanék neki is bármit, az ő élete. Nehezen viselem, mert alkoholizmussal érintett családban nőttem fel, feltépi a sebeket.


Sőt, még az apját is ráveszi cseszteti, hogy igyanak még, ha buli van. Nem tudom hogyan vágjak jó képet ehhez. Balesetei is voltak már a csajnak ittasan.



2021. márc. 16. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt embert nem regulázhatsz, legfeljebb négyszemközt elmondod neki, hogy te ezt nem bírod elviselni a gyerekkori sebek miatt.

Ezért ha ittas, akkor ne látogasson titeket és nem csináltok közös programokat. És utána ehhez tartsd is magad!

Ha így nem működik, szólsz az apjának.

2021. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen beszélj vele/velük. Lánynál főleg gáz ha alkoholista és számomra kevés visszataszítóbb dolog van.
2021. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%

Az hogy nyaralás alatt iszik miért lenne baj? Vagy akár ha este megiszik egy egy pohárral?

Ne avatkozz bele egyébként se

2021. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!