Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neketek milyen volt az első...

Neketek milyen volt az első berugásotok? Hol történt? Mit ittatotk? Mennyit? Miből?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy házibulin, 18 éves koromban.

Ittam több dolgot is, de leginkább pálinkát 1,5 literes palackból, mint a vizet, nagy kortyokban. Kb fél liter lement, de nem tudom pontosan.

Utána sok vizet is ittam, nem hánytam, és emlékeztem mindenre. Jól éreztem magam este, reggel kicsit émelyegtem.

2021. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is 18 voltam. Keson ero tipus. A vorosboros kola volt a tettes. Eloszor harom deci bor is eleg volt. Azt mondta a pincer a hires neves becsuletsullyesztoben, hogy nagyon aranyos a kisholgy.
2021. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nagyon unalmas, de inkább spicces voltam. Lehettem vagy 19-20, és szilveszterkor a tesóméknál voltunk, pezsgőztünk. Nem volt jó, ugyanúgy felfogtam mindent, emlékeztem mindenre, csak pluszba hányingerem is volt, meg zavart hogy szédülök, meg lecsapom a kanyarokat a lakásban. Valszeg ezért nem ittam tovább, mert alapjában olyan volt inkább mint egy rosszullét.
2021. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 kb olcsó szar spáros vmi szesz de olyan szar volt ki is öntöttük,teljes blackout volt.azt tudom hogy az elhangzottak alapján bátran kiálltam 3 kerti szék ellen,megvédtem a haverom 1 lemezkaputól és ráadásként még egy bokor is belém kötött,nem hagytam magam a bokrot is megvertem
2021. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán 11 lehettem. Vettünk egy vodkát. A végére úgy ittam, mint a vizet. Aránylag túl sokat ittam, ennyit tudok.

Még akkor estek ki dolgok, amikor ott voltam. Pár másodpercenként kapcsolt csak be az emlékezetem.

2021. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Roadkill válasza:
Szia :) Háááááááát kb 14 éves lehettem akkor,húúú 1-2 sör meg kannásborból készült boros kolát fogyasztottunk a haverommal egy eldugutt helyen,nem igazán volt jó de azóta volt már sokkal de sokkal jobb is,másnap ugyan kicsit hangyás volt a kép de semmi különös :) Nem vagyok rá túl büszke hogy ennyi idősen és ilyet ittam de valahol el kell kezdeni :) Azóta hála az égnek sokat változtunk :) További szép napot :)
2021. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 voltam és nem sokra emlékszem🤷‍♂️ sokat sírtam, ölelgettem mindenkit meg lejárattam magam pár lánynál... Ja, meg volt utánna pár ember aki úgy beszélt velem mintha haverok lennénk, de nem is emlékszem rá.
2021. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!