Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az Asszonysutyor...

Mit gondoltok az Asszonysutyorgó nevű facebook csoportról?

Figyelt kérdés
Milyenek a tagok? Kiknek érremes csatlakozni?
2021. márc. 28. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mivan ????? 😅😅😅😁🤣🤣😄😃😂 Létezik ilyen csoport ? Úristen !!!! xDDDDD
2021. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesznek be mert férfi vagyok :(

Kirekesztőek

2021. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 : Haha 🤣🤣🤣🤣😂
2021. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mire jó?

Észlények lehetnek benne. Zárt csoport, csak a leírást lehetne látni, de abban meg csak a szabályzat van benne. Semmi arról, hogy mi a csoport értelme.

2021. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Sutyik, véranyák, prolik társalognak az eget verő problémáikról, pl. sz@r gyereket nevelni, háztartást vezetni, megromlott a kapcsolatuk az ATM-em (pasi/férj), mit vegyenek a Pepcoban, mit főzzenek, mit hogy kell takarítani, stb.


Voltam benne pár hétig, de kegyetlen.

2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

#5-ös teljesen igazad van.

A csoport tartalmának jelentős része pusztító.

Önző véranyák (nem baj, ha felvásárolom az egész Tesco raktárat, másnak nem kell cucc, nálam a CSOK-ból, családiból, adókedvezményből vett házban eláll évekig a készlet), buta 8 általánost sem végzett nők, akik 2-3 hónap ismertség után gyereket szülnek, majd csodálkoznak, hogy leszarja őket a pali, igénytelen negyvenesek, akik megkeseredettek már, vagy attól érzik magukat "fiatalosnak" , hogy olyan dolgokat csinálnak, amitől 100-as IQ felett mindenkinek szekunder szégyenérzere van.

A csoport jó látképe az ország pénzügyi tájékozatlanságának, illetve az 1 millió funkcionális analfabétájának.

Kávé helyett ajánlom vérnyomás emelésére.

2022. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel 200ezer tag, de most akartam belépni meg bnőm és elutasították.
2022. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én engem sokadikra beengedtek. Egyetlenegy véleményt fogalmaztam meg egyszer gyermek étkezessel kapcsolatban. Teljesen kulturált stílusban. Másnap már nem is láttam a csoportot... Ha vki nem ért egyet simán kivágják értelmes vita helyett. Engem sokkolt, sose gondoltam hogy ilyen létezhet.
2023. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Miközben tele van férfi taggal, akiket ugye nem akarnak ott látni, de kamu oldallal bent vannak és viszik ki a posztokat jót röhögve rajtuk. Érdekes IQ szinten lehetnek az adminok tény.

nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!